Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 12hetes ultrahangon 13het...

A 12hetes ultrahangon 13het es 3napos terhesseget allapitottak meg. Lehetseges 5 vagy tobb napos tevedes a terhesseg ezen szakaszaban?

Figyelt kérdés

A 13het es 3nap pontosan az utolso menstruacio utolso napja, amikoris a teherbe eses lehetetlen. Marcsak azert is, mert 2000km-re voltam a paromtol ekkor, es csak 5nappal kesobb voltunk "egyutt" eloszor.

Egy aggodo "apa".



2012. dec. 4. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ugya a baba korát a méretekből állapitják meg,lehet fejlettebb min az átlag,nagyobb igy több idősnek mondják vagy ha nem tul jo a doki nem jol mérte,ez megtörténhet nem kell a legrosszabbra gondolni,máskülömben te tudod hogy mennyire jo a kapcsolatod a pároddal,megcsalna e...de szerintem nem ez van a háttérben,gondolom ha megcsalna minimum védekezne...
2012. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit te 12 hetesnek mondasz azt az utolsó menzesz első napjától nézik, amikor szintén képtelenség a megtermékenyülés, de az orvosok onnantól számolnak mert ez biztos pont. Peteéréstől (tehát menzesz első napja után kb 14 nappal) nem nézhetik a terhességet mert senki nem napra pontosan ovulál. Ha uh szerint 13 hetes 12 hetes helyett az teljesen normális, kicsit nagyobb a baba és ezért az eltérés. Megnyugodhatsz mert a baba akkor foganhatott amikor ti együtt voltatok.

22hkm

2012. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ket hete a terhesgondozason csinaltak ultrahangot. Akkr voltam mensi szerint 34 hetes 3 napos. A baba a meretei szerint 33 hetes 3 naposnak felelt meg. Ez ugye 1 het lemaradas.

Aztan 1 hét múlva elmentunk 4D ultrahangra, akkor voltam 35 het 5 napos a mensi szerint. A babat 34 hetesre mondtak a meretei alapjan. :)

Ez mar majdnem 2 het lemaradas.

Szoval ha mar valamelyikojuk par millimeterrel tobbet/kevesebbet mert, akkor mas kor jon ki:) szoval 1 hetet tevedett valaki, vagy a 4d-n, vagy az ambulancian. Ez benne van!:) ne aggodj! Nem tudjak pontosan megmerni! Ezert ezek csak becslesek!:)

37 hetes kismama

2012. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mara Acoma ***** válasza:
89%
Azért Én kíváncsi lennék, hogy mennyire alkalmas ez a kapcsolat egyáltalán egy baba felnevelésére, ha már egy szimpla ultrahangos papír miatt megkérdőjelezed a párod hűségét. Sajnálom szegény anyukát, hogy ilyen bizalommal vagy felé. Kedves aggódó ,,apa"...
2012. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Na, ugyanezt akartam írni, amit az utolsó válaszoló írt. Egy szavam van a kérdés felvetésére: szánalmas!
2012. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém anno, míg pocaklakó volt, mindig is nagyobbnak mutatta magát uh alapján.... Mikor 38 hetes voltam, 42 hetesnek írta ki az ultrahang... Igaz, meg is született 4310 grammal :)
2012. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a terhességi kor, amit az UH mutatott, nem azt jelenti, hogy annyi ideje fogant. A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják, mivel a fogantatás napját nem lehet biztosra megmondani. Tehát mikor esedékes lenne a következő menzesz, már 4 hetes a terhesség, viszont kb. 2 hete fogant. Minden így van kalkulálva. Így ha a tényleges terhességi időre vagy kívncsi, tehát hogy mikor foganhatott, akkor ebből le kell vonnod 2 hetet, így 11 hét és 3 nappal a 12 hetes UH előtt foganhatott a pici. De persze pár napos eltérést mutathat az UH.
2012. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A 4. es 5. kommentelo hozzaszolasa szanalmas igazan, nem az en kerdesem.

Ha mar nem tudtok erdemben valaszolni a kerdesre, teljesen felesleges billentyuzetet ragadni csak azert, hogy egy altalatok teljesen ismeretlen kapcsolatot elemezzetek.

Rohej!

2012. dec. 5. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!