Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék! Mi lehet a...

Segítséget kérnék! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Teljesen elvagyok keseredve. November 28. ra (szerda) irta a naptár az ovulációm. Volt is nyúlós nyákom. Együtt voltunk 27. én és 28. án. Elmentem csütörtökön nőgyógyászhoz mert pont időpontom volt. Kiderült h a tűsző megrepedt de nem volt bent sárgatest. Azt mondta van még egy tüsző ami a napokban fog megrepedni. Szombaton együtt voltunk. Lehet esély a babára? Miért nem volt a tűszöben sárgatest? Nincs is peteérésem? 8 hónapja próbálkozunk. Kezdem feladni.

2012. dec. 4. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
tüszőben sárgatest??????
2012. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam..a kirepedt tüsző helyén képződik.na nekem olyan nem volt
2012. dec. 4. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
én 14 hónapja próbálkozom h az elején feladod nincs is értelme....
2012. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ezért nem estem teherbe 6 hónapig.azt hittem van peteérésem és nem volt.pedig 28 napra jött meg rendesen,nyákom is volt minden,és mégsem sikerült.elmentem dokihoz,2 hónapig ciklusmonitorozást csinált,kaptam szurit,és láss csodát azonnal terhes lettem.5 hónapos a Kismanóm!
2012. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanácsot.azt hiszem ideje uj idopontot kernem
2012. dec. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!