Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Felvazolom...

Terhes lehetek? Felvazolom konkretan a helyzetem: jul.14-en megjott normalisan a menszeszem, amikoris elkezdtem szedni a fogamzasgatlot.

Figyelt kérdés
viszont rettenetesen ereztem magam tole, igy abbahagytam ket het utan, igy ujra meg jott a menszeszem, ha lehet azt annak nevezni. (rovid ideig tartott es keves volt). A gond az, hogy nem tudom h most melyik datumot vegyem figyelembe, azaz, hogy mikorra varjam a kov. Menszeszt?
2009. aug. 19. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A jul 14.-eit. Mert a másik csak közti vérzés volt azért mert abbahagytad. És már védekezzetek, mert nem véd semmi.
2009. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a július végi vérzésedet venném figyelembe.


Az indokom a következő: a fogigátló leállítja a normális ciklusodat: nem lesz peteérés, méhnyálkahártya-megvastagodás, vérzés is csak akkor, amikor épp a 7 napos szünetben vagy, és nem szedsz gyógyszert. Nos, te két hét után lrálltál a ciklusod felfüggesztésével, meg is jött a vérzésed. Ez után bármikor újraindulhat a peteérésed, azaz a ciklusod.


Én is kíváncsi vagyok, hogy visszaáll-e neked a gyógyszerszedés előtti állapotra, azaz megjön-e neked szépen, rendben, augusztus végén.

2009. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Varok aug vegegig...

2009. aug. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!