Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Fogamzásgátlót...

Terhes vagyok? Fogamzásgátlót abbahagytam, megjött normálisan a menstruációm az első hónapban. Akkor ugye beállt a ciklusom és a 2. tabi mentes hónapban is időben meg kellene, hogy jöjjön vagy az még nem biztosíték rá?

Figyelt kérdés
Már 9 napja késik, és amikorra vártam nem jött meg, csak az a mindjárt megjön érzés volt 5-6 napig, azóta elmúlt. Teszt negatív, melleim feszülnek, émelygek, kávétól hányok, gyenge fehéres folyásom volt, de 2 napja megszünt. Köldököm körül apró pici szurkák, és a hasam alján középen néha görcsölget.Lehet, hogy babás lettem?
2008. júl. 30. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A tüneteid mind arra utalnak, hogy terhes vagy. Nem minden esetben mutatja ki a teszt a pozitívat.Szerintem menj el dokihoz hüvelyi uh-ra vagy pár nap múlva csinálj újabb tesztet!Drukkolok neked!!
2008. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépe, rendes vagy!
2008. júl. 30. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:

A tüneteid erre utalnak. :)

Szerintem keresd fel a dokidat, illetve próbálj meg nagy érzékenységű teszetet venni (pl.Qupido) és regegli első vizetelől tesztelj! Sok sikert!

2008. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy pár napon belül kiderül. Bízom benne, hogy egy kis babszemet látok majd a monitoron...olyan jó lenne:)
2008. júl. 30. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mást nem is a petezsákot már mindenképpen kell látni! Hidd el az is hatalmas megnyugvás!Szorítok neked!Első válaszoló
2008. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az, hogy az első hónapban rendesen megjött a gyógyszer után, még nem garancia, hogy most nem a tabletta szórakozik veled. Nagyon szorítok neked!

(Nekem a gyógyszer után 2 ciklusban is egymás után rendesen megjött, majd ezt követően kétszer 45 napra...Én is mindenféle terhes-tünetet produkáltam. Most a cickafarkkal próbálkozom, hogy beállítsa, nem akarok még dokihoz menni.)

Mindenesetre tesztelj még, mert lehet, hogy baba van a dologban, de az is lehet, hogy nem...:-(

SZORÍTOK!!!Majd írd meg, hogy mi lett.

2008. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, kis pötty látszódik az uh-n, de nem merte kijelenti, hogy 100% terhes vagyok. Kedden megint megyek, remélem akkor már biztos lesz a baba. Üdv mindenkinek!
2008. aug. 1. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!