Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szó babáról, vagy...

Lehet szó babáról, vagy valami más? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétfőn reggel mikor elmentem itthonról, még minden rendben volt. Aztán várok a 2. buszomra, és úgy éreztem, nem tudok rá felszállni, mert olyan hányinger kapott el hirtelen. Alapból gyomorproblémás vagyok, túlzott gyomorsavam van, és így arra gondoltam, hogy mint minden napom indul, ez is enyhe gyomorégéssel fog indulni, aztán nagy meglepetésemre szörnyű hányinger tört rám. Arra gondoltam, hogy biztos csak azért, mert előtte levő napon nem ettem valami sok mindent, és üres a hasam. Végül haza kellett mennem, mert egyszerűen nem bírtam. Azóta folyton szenvedek, esténként nagyon nehezen alszom el.

Az elmúlt 2 napban olyat is érzek, mintha menni akarna a hasam. A hasam alja teljesen be van keményedve, és a jobb oldalán gyakran szúr, és néha a köldökömnél is.

A menstruációm ma reggelre múlt el. De az egész fura volt, mert nekem mikor meg szokott jönni, kibírhatatlan görcseim vannak, és minden más bajom van. Furcsa módon most semmi nem volt, sőt, előbb is múlt el, mint kéne.

Lehet babáról szó, vagy esetleg valamit elkaptam, vagy más?



2012. dec. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet! Az a legbiztosabb!
2012. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik terhesség alatti mensi, de viszonylag ritka. Tesztelj egyet, és az választ ad. De ha nega és tovább görcsöl hasad, akkor se hagyd annyiban, mindenképp menj el nődokihoz, mert lehet komoly gyulladásod is!
2012. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,de nekem ez nagyon virus gyanus :(((

Hasmenes-hanyinger....

De vegyel egy tesztet,ha mar ilyen tuneteket produkalsz,kimutatja a teszt!!!

Minden jot!

2012. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Terveztem venni tesztet! Csak kíváncsi voltam, más hogy látja, mit gondol.

Hasmenésem nincs, még csak kakilnom sem kell, csak úgy érzem!

2012. dec. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!