Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik napra írjam be a...

Melyik napra írjam be a ciklus.hu-n?

Figyelt kérdés

Kedd éjszaka,szerda hajnalra virradóra szeretkeztünk kb 01-körül.Ezt szerintetek melyik napra kell beírni?

Elvileg pénteken lesz pé-m.Ez még igaz korai,de rágyúrunk még akkor is!Lehet így esélyes már az éjszakai akció is?


2009. aug. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy. :-)


Én az elalvás előttieket még aznapra szoktam írni, akkor is, ha már elmúlt éfjél.

2009. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mikorra irod be, de én a mai napot, és a holnapi napot kihagynám, és csütörtök estétől legyetek együtt jó pár napig minden este! Hajrá:)
2009. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én keddre írnám, és tudsz írni magadnak megjegyzést. Ha "tartósak" a kiskatonák akkor sztem nagyon sima hogy péntek hajnalra ott lesznek :) Drukkolok!
2009. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha hamar összejönne!Ez az első próbálkozós hónapunk missed ab. óta!És tele vagyok pánikkal!
2009. aug. 19. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hidd el, csak én már 16 hónapja. Nyugodj meg, és gondolj arra, hogy most összejön, tereld a gondolataidat pozitiv irányba! Kedd-szerda pihi, csütörtöktől akció!!!!!!!
2009. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is ez az első próbálozásos hónapunk a missed abom óta. Nekem jövő héten nem kéne megjönnie. Remélem sikerül neked is. Drukkolok mert udom milyen érzés mikor egyszer már sikerül aztán elmegy és kezdődik minden elölröl. Majd irj. Szióka.
2009. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

okés!Utolsó!Írd meg,hogy hogy alakult a nemvárt!

Szorítok!

2009. aug. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!