Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki veszítette el felszálló...

Ki veszítette el felszálló fertőzés miatt a babáját? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mien az, még nem is hollottam ilyet. De lehet csak én vagyok így ezzel!
2009. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
SZia! Én sem tudok konkrét esetet mondani, de hallani már hallottam róla, hogy a fertőzés terhesség alatt árthat a picinek. Mindenképp kezelni kell.
2009. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én sajnos ismerek ilyen anyukát:( fertozése volt folyással, lehet, hgy már késon kezdte el használni az orvos által felírt kupot, nem tudni hogy ez volt-e a gond...kb 15 hetes volt, amikor tortént. az orvosok szerint a fertozés volt a gond.

most ujra babát vár és jol vannak:)))

2009. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem két közeli ismerősöm is, és a barátnőm nem nagyon akar hinni nekem, elég felelőtlen ebben a témában...:-(
2009. aug. 20. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A felszálló fertőzés meggyengíti a burkot, ami bármelyik pillanatban elpattanhat, és akkor vége a terhességnek. Az időtől függően lehet vetélés vagy koraszülé
2009. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

az E.Coli vitte el a babámat 21 hetesen. Pedig ügyeltem mindenre....

Folyamatos orvosi felügyelet, pénzt nem néztem. De már kevés volt az antibiotikum. Ajánlom, hogy minden kismama szerezzen be vizelet tesztcsíkot, és amikor csak érzi, hogy valami nem jó, nézze meg a kis négyzeteket, és ha eltér irány a doki, meg egy labor. Higgyétek el, nem riogatok senkit. De a baba miatt megrövidül a húgycsövünk, illetve ő is elnyomhatja, és a pangó vizelet gyulladást okozhat, vagy könnyebben feljutnak a bacik. És valóban, ahogy előttem írták, megreped a burok, és akkor nincs mit tenni.


Soha ne éljen át ilyet senki. Boldog, nyugodt babavárást mindenkinek! :)

2009. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!