Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezd elviselhetetlen lenni a...

Kezd elviselhetetlen lenni a mellfájdalmam! Reménykedhetek? Annyira szeretném ezt a babát! Valakinek jelentette ez a babát?

Figyelt kérdés
Vasárnapra, hétfőre nem várom. Ebben a hónapban először Premenst szedek. A melleim napról-napra egyre jobban fájnak, így még sose jártam, hogy éjjel többször arra kelek fel, hogy rájuk feküdtem :) De tényleg nagyon fájnak. 1-2 napja reggelente hányingerem van, nem erősen csak gyengén. Van esély?
2012. dec. 7. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem. Sose fájt úgy előtte,mint akkor,meg a derekam is. Remélem összejött neked is:)
2012. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát remélem nekem is azt jelenti :)meg is vannak duzzadva és érzésre olyan, mintha nehezebbek lennének.
2012. dec. 7. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem férek bele a melltartóimba és csak hason tudok aludni mert úgy nem fájnak annyira! :D holnapra nem várom.
2012. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én se nagyon férek el, pedig nekem elég kicsik alapból :)
2012. dec. 7. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a premens-t és terhes lettem rögtön!!Ha viszont terhes vagy, abba kell hagyni a szedését!Csinálj egy tesztet, nekem már jó pár nappal a nem várt előtt ott mutatta magát, igaz, halvány csík volt, de most már majd leugrik a tesztről!!:))))
2012. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!