Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teszten a második csík...

Ha a teszten a második csík fényes fehér, és csak egy bizonyos szögben, csak egy bizonyos megvilágításnál látszik, akkor abból semmiképp nem lesz már pozitív; vagy reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Csak személyes tapasztalatok érdekelnek, ne haragudjatok, de vélenyények nem. Én is úgy tudom hogy ez nem jó, de eddig ha negatívat teszteltem, akárhogy forgattam, nem láttam még ilyet:)

Van valaki esetleg akinek ez a fehér csík a végén szép rózsaszín lett???? 11. dpo.-n teszteltem 10-es teszttel. Nem bírtam kivárni, gondoltam hátha.....



2012. nov. 26. 19:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, nem áztattam el, 12 mp-ig volt a csík alatt a középsugaras pisiben, és úgy 12 perc után láttam a csíkot! Szóval nem is időn túli!!!!!
2012. nov. 26. 19:59
 2/20 anonim ***** válasza:
Kétszer ilyenem volt nem lett pozitív. De szerintem még korai volt :) nincs veszve nálad semmi:)
2012. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

csatlakozom.Ilyenből nekem se lett 2 csíkos tesztem.

De hátha nálad másként lesz!


Hidd el,mikor én tényleg babát vártam (mindhárom esetben) a halvány pozitív is jól látható volt!

2012. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen tesztem... Predictor early-vel teszteltem. Mindenki pozitívnak mondta a tesztet, képen és élőben is. Mégsem lett pozitív, sőt, azóta vacakol a ciklusom sajnos, tehát lehet, hogy valami elkezdődött, de az is lehet, hogy a teszt volt béna :S. Sajnos...
2012. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hiszem, hogy ez pozitív lesz :( Nagyon sok ilyen tesztem volt, még soha nem lett halvány rózsaszín napokkal később sem :(


De kívánom, hogy TE babás legyél :) Drukkolok!!!

2012. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor igyekszem nem beleélni magam -annyira...

Ha valami csoda folytán mégis pozitív lenne, azt mindenképp megírom!

2012. nov. 27. 05:46
 8/20 anonim ***** válasza:

Nézd ettől még lehet pozitív, de ezt a tesztet könyveld el negatívnak. Lehet hogy csak még korai volt a teszt és pozitív lesz majd! Én szurkolok Neked!

Gabriel tesztes válaszoló voltam

2012. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Holnapra már rózsaszín halvány lesz :)


Hajrá!

2012. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, úgy legyen!:)
2012. nov. 27. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!