Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányom 13 hós, még szopizik...

Kislányom 13 hós, még szopizik. Szülés òta most júl.14-én jött meg először azòta semmi.1-én és 3-án voltunk együtt a férjemmel. Tegnap du teszt negativ. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Pcisztàs petefèszkem van, össze vissza mensiztem a baba előtt is.. Lehet korai a tesztelès? Sokat pisilek, szurkálok, fel vagyok fúvódva.. Napközben èmelygès.. Szerintetek?
2009. aug. 20. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor az első menzi megjön,nem minden nőnek van peteérése.

Én hőmérőzöm magam.18 hónapja szoptatok de pém még nincsen.Menzi van a 13. hónaptól.

2009. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszt. Lehet hogy a szoptatàssal összefüggèsben van a pè? Mondjuk èn addig mindenkèppen szoptatni szeretnèk amíg a picurkàm igènyli. Legfeljebb kèsőbb èrkezik a kistesó.:)
2009. aug. 20. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoptattam,már 1 éves múlt a fiam mikor először menstruáltam,utána hónapokig semmi,aztán egyszer csak észrevettem,hogy terhes vagyok.Ikrekkel.:)))(Akartuk,csak nem reméltük,hogy így is sikerül.:))Ha amúgy sem rendszeres a menstruációd,a szoptatás még jobban megzavarhatja,úgyhogy akármi lehet,akár terhes is lehetsz.

2009. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Először is gratula a gyerkőcökhöz!! Te is Pco-s voltál? Nekem a kislányom is spontán fogant, nem szedtem semmilyen gyógyszert, ami beállította volna a mensimet..meg is lepődtem mikor 2 hét csusza után kiderült hogy baba van..:)
2009. aug. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!