Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS, Szülés után 6 héttel...

SOS, Szülés után 6 héttel együtt voltam a férjemmel és most vérzek?

Figyelt kérdés

A 3-4. hét között elmúlt minden, még csak barnázás és fehér folyásom sem volt, teljesen tiszta voltam. Nem fáj a hasam, nem is érzek semmit sem, csak vérzek! attól lehet, hogy még nem épültem fel rendesen szülés után, vagy elképzelhető, hogy ilyen rövid idő után ez menzesz legyen? menjek orvoshoz vagy várjak vele még pár napot? mit tanácsoltok?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 25. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
HA nincs fájdalmad akkor valószínüleg menszesz
2011. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megjött. Szoptatsz még? Nem változott meg a babád hozzáállása a tejcsidhez? Sok baba nem fogadja el vagy nehezebben fogadja el, miután megjött.

Nem hiszem, hogy az együttléttől véreznél.

2011. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, 6. héten amúgy is kontrollra kéne menni, akkor nem tudom mire vársz? :)
2011. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1,5 héttől kezdve már nem tudtam szoptatni. Igen, kellene menni, csak most az orvosom nem lesz egy darabig. de, mivel ti is azt mondjátok, hogy lehet menzesz, igy már nem aggódom annyira. köszönöm szépen!
2011. aug. 25. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így jártam,de nem menszesz volt, elmúlt nemlett semmi következménye, menszeszem fél év múlva jött meg.
2011. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!