Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, két reggeli...

Egy hete késik, két reggeli teszt is negatív lett, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2 terhességem volt már, mindegyiket éreztem mielőtt meg kellett volna jönnie. Most nem érzem, hogy babát várnék de akkor nem értem miért késik, hiszen nem szokott. Mensire utaló tüneteim sincsenek. Lehetek ellenére mégis babás?

Néha van hányingerem, illetve eddig két nap volt olyan érzelmi hullámom, hogy egyik percben a semmin sírtam, pár perc múlva meg röhögtem. Aztán pár óra múlva megint elkezdtem bőgni a semmin majd megint jó kedvem lett. Ez utalhat bébire? ja, folyásom sincs!


2009. aug. 20. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mind terhességi tünet. Milyen más tünetekkel jelentkezett nálad a terhesség?

Egyébként, lehet, hogy késik de ha nem szokása, akkor babára gyanakodnék. A tesztek is változóak. Csinálj még és reggel!

2009. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nahat mintha en irtam volna , ...nekem ma a 8.napja hogy kesik , semmi mensis jelem nincs azon kivul hogy megvannak duzzadva a melleim

ket tesztem negativ , meg van egy itthon azzal meg varok vagy ket napot

nekem sincs semmi fele folyasom,

hat en is ezt kerdem ...mi lehet ez ? nekem pl soha nem kesett max 1 napot

2009. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mindkét terhességem vetéléssel végződött. Az elsőnél már első nap (mensi aktuális napja) állandó hányinger gyötört. Ez ilyen egésznapos volt állandóan rosszul voltam. Most kb az egy hét alatt 2-3 volt egy rövid ideig csak. A második babánál pedig a mellem fájt nagyon, nem lehetett hozzá érni és puffadtam, állandóan azt éreztem kidurran a hasam.

Most meg semmi ilyen, csak a hangulatingadozás és a két rövidke hányinger. Az előző két babánál, sokkal erősebb tünetek voltak.

2009. aug. 20. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő kíméletesebb veled.:)

Ha babát kívánsz drukkolok, hogy az legyen!

Mellesleg én még nem hallottam attól akinek kettő vagy több gyereke volt két ugyanolyan terhestörténetet, de szülést sem.

2009. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó, persze, ez igaz! Hát nem bánnánk ha baba lenne...:-)
2009. aug. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!