Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedek, de sajnos nem...

Clostyt szedek, de sajnos nem tudok a 14. napon menni UH-ra, csak a 12. napon. Szerintetek akkor is lát már valami érdemlegeset a doki?

Figyelt kérdés
Mármint a petéimet illetőleg.:)
2009. aug. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, én is voltam már 12. napon uh-n és utána a 14-en, a 2 nap alatt csak 2-3 mm-t nőttek a tüszők. Ne aggódj, azt biztosan fogja látni, hogy van-e hatása a gyógyszernek.
2009. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van, az első válaszolónak.

Nekem mindig a 12. napon kell mennem az első uh-ra. Az első Clostys hónapomon a 12. napon egy db 10mm-es tüszőt látott.

Kívánom, hogy Neked több szerencséd legyen!!!

2009. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a 10-ik napon kellett mennem, utána pedig talán a 16-on. A 12 szerintem nagyon jó, mert azt már látja, hogy vannak-e érő tűszőid, a méretéből pedig lehet következtetni, hogy eléri-e a megfelelő méretet és megreped-e. A 16-ik napon már látta a megrepedt tüszőt. Tehát a 12nap is jó. Ne aggodj! :)
2009. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2009. szept. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!