Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennél a helyemben,...

Mit tennél a helyemben, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben teljesen "megbolondult" a szervezetem, az eddig óramű pontosságú ciklusom teljesen felborult. Szervi okát nem találtak. A nyáron is volt, hogy majdnem két hétig nem jött meg, teszteltem, ami negatív lett,voltam dokinál, aki csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látott UH-n, két hetes késéssel megjött a mensim. Most megint késik két napja. Teszteljek? Várjak még, hátha megint csak késik. A nyáron történtek után láttam a páromon, hogy teljesen beleélte már magát,nem akarom, hogy csalódjon megint.
2012. dec. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
egy tesztet megér,drukkolok neked
2012. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképp csinálnék egy tesztet, hiszen ha nem vagy terhes, akkor mindenképp lesz csalódás, ha nem a teszt által, akkor később, amikor megjön. A tényen nem változtat az, hogy nem tesztelsz.

Ez csak az én véleményem, én tesztelnék. Csak ne éld bele magad, csak úgy állj hozzá, hogy tuti, hogy nem jött össze, és akkor csak pozitívan tudsz csalódni.

Minden jót Neked, drukkolok!

2012. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!