Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után 2 héttel megjött,...

Mensi után 2 héttel megjött, pont ovu után 2 nappal. Normál esetben most kellett volna megjönnie, de semmi. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Akkor semmi előjele nem volt, meg is lepődtem rendesen, hogy megjött. Most meg mikor időszerű lenne, akkor semmi.

Aggódom, mert már lassan 2 éve próbálkozunk. Gyógyszert szedtem, amit 2,5 éve hagytam abba, és idén januárba állt be normálisra a ciklusom, azóta nem is volt vele gond csak most.


2009. aug. 20. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szinte egyik pillanatról a másikra. Ki is derült a PCOS. De lehet még hormonprobléma vagy ciszta. Holnap vagy a jövöhéten érdemes lenne elmenned orvoshoz hogy kivizsgálja miért jött meg újra.
2009. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!