Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie de...

Ma kellett volna megjönnie de még semmi! 2-3 nappal ezelőtt egy kis mesis érzés, fehér testápolós folyás (ami ilyenkor vízszerű szokott lenni). Mellfájdalom, de csak oldalt!Pont most sikerült volna?

Figyelt kérdés

Már 1 éve próbálkoztunk a babával, de nem akart jönni.

De a válság és az anyagiak miatt pihentetni szerettük volna a baba projektet!Pont találtam munka helyet ahol a jövő héten kezdek!Nem nagyon foglalkozom ezzel a témával!


2009. márc. 30. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is fehér, testápolós folyásom volt és csak oldalt fáj a cicim és 8 hetes vagyok :)

hátha.... majd írd meg. én szorítok. mikor tesztelsz??


10 hós kisfiú anyukája és 8 hetes kismama

2009. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen olvastam, hogy akkor jön a baba, amikor már éppen pihentetik a baba projektet, vagy éppen taljesen lemondtak róla! Szorítok, hogy sikerüljön!
2009. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem nagyon gondolkoztam a tesztelésen!Úgy vagyok vele, úgy is megjön!Gratulálok a kismamának!Milyen tüneteid voltak még?

2009. márc. 30. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok:semmilyen más tünetem nem volt, ennyi csak. ja meg néha meg-megfájdult a hasamalja mint menszeszkor.

az 1. terhességemnél jobban fájt a hasam alja, ott még gyógyszert is vettem be rá, most teljesen más volt.néha émelyegtem is, de ezt a sok evésnek tudtam be :)

mikor tesztelsz?? tesztelj ha késik. késik egyáltalán??mióta??

minden jót.

2009. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjönnie de még ma sincs semmi!Kicsit fájogat a hasam!De semmit több!Majd ha nem jön meg a jövő héten tesztelek!
2009. márc. 31. 12:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Háááát!Sajnos megjött!!!!!!:(
2009. ápr. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!