Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fájnak a melleim fel...

Nagyon fájnak a melleim fel vagyok fujodva és néha szurkál a hasam ma reggel egy nagyon halvány pozi tesztem volt, a höm 37.3,4 nap mulva kéne nem megjönni . Szerintetek ha holnap csinálok tesztet az már erösebb lesz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább holnap után csinálj tesztet és az tuti erősebb lesz.

Gratulálok:)


18hkm.

2012. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ennyire korán felesleges tesztet csinálni, mert ha bármi is van nem biztos, hogy jól megtud tapadni odabent. Akkor meg csak el fogsz keseredni, hogy van eghy pozi teszted és még is megjön. Szerintem várd meg a nem vártad napját. Akkor tesztelj. Már nem sok van addig.

2012. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, nyugodtan tesztelj, erősödnie kell holnapra is!! :) Én is ekkor teszteltem először, halvány pozit, és utána minden nap csináltam tesztet, és szemmel láthatóan erősödtek, pedig különböző fajták voltak!! :) El sem hiszed, mennyire megnyugszik ilyenkor az ember :)

Gratula!!:)

35 hkm

2012. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nembirtam magammal ésteszteltem reggel halvány pozitiv de erösebb a tegnapinál :)
2012. dec. 11. 05:58
 5/8 anonim ***** válasza:
tegyél képet a tesztedről...úgy könnyebb megmondani:)
2012. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ime a tesztem és tegnap kellettvolna megjönnie de sehol semmi a höm 37.4

tp://kep-feltoltes.hu/share-CAFA_50C994D3.html

2012. dec. 15. 07:06
 7/8 A kérdező kommentje:
2012. dec. 15. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:

ez bizony pozitív :) (utolsó vagyok)


A

2012. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!