Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi egy Kááli Intézetes kivizsg...

Mi egy Kááli Intézetes kivizsgálás menete? El vagyok nagyon keseredve, de lépni szeretnék.

Figyelt kérdés
Hogy megy ez? Mibe kerül? Mennyi idő, mire teljesen kivizsgálnak mindkettőnket?
2012. dec. 11. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia!!

mi nem magán dokihoz járunk így fizetni nem fizettünk még semmiért! ha így mentek nem magán dokihoz elég hosszadalmas de ha nincs ilyesmire keret akkor csak így lehet!! sok türelemmel és kitartással!

ti hol tartatok??

leírom nálunk hogyan is tötént!

a páromnak el kellett mennie az urulógiára ott levették a mintát nem találtak spermát így átirányítottak az andrológiára ott újabb sperma vizsgálat vérvétel uh !! ott se találtak spermát akkor derült ki azoospermiája van!! genetika ami negatív lett most meg megint sperma vizsgálat majd ha minden igaz herebiopszia!! nálunk az volt van a baj,hogy nem tud szabadulni a munka helyéről a párom így elég hosszadalmas ez az egész! mi júliusba kezdtünk!! még csak én most kezdtem az én vizsgálataimat mert eddig várni kellett a párom eredményeire!! nálatok mi a baj?? vagy még bele se fogtatok az egészbe??írj!!

2012. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még nem fogtunk bele ebbe a részébe, most akarom felhívni őket, mert lassan 1 éve nem védekezünk. Eddig volt egy spontán vetélésem, de azon kívül semmi. Elvileg van peteérésem mindig, a méhnyálkahártya jól meg szokott vastagodni, a cilusaim 28-30 naposak, szóval nem tudom mi lehet a baj :( ezért szeretnék bejelentkezni a Kááliba, hogy valami legyen
2012. dec. 11. 12:17
 3/14 anonim ***** válasza:
és nőgyógyász nem mondott semmit?? vagyis hogy kivizsgáljon alaposan?? sajnálom a vetélést! első sorba téged kell vizsgálni ha a párodnak van spermája! vagyis nálunk úgy volt,hogy a páromnál baj volt előzőleg egy betegség és először őt vizsgálták!! de szerintem nálatok előbb téged kellene!! milyen vizsgálatokat csinált a nőgyógyászod??
2012. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még semmit. UH-ot csinált többször. látott peteérést, ovu teszt is szépen mutatja, sárgatestet nézett még, az is megfelelően növekszik minden hónapban elvileg, és hát megnézett UH-al amit tudott.
2012. dec. 11. 12:46
 5/14 A kérdező kommentje:
hormonvizsgálatot mondott, de nem tud beutalót adni, mert magánorvos. az sztk-s orvos meg közölte, hogy így nem ad teljes hormonvizsgálatra beutalót, hiszen nem tudhatja az előzményem :( majd ha hozzá járok 1 évig vagy nem tudom mikor hajlandó rá
2012. dec. 11. 12:48
 6/14 anonim ***** válasza:
értem!! nekem is mindig ezt csinálta!! ja és rám hozta a frászt mert cisztákat látott!! 3 napi és egy 21. napi vérvétel szerintem nem ártana!! bár én ehhez nem nagyon értek mert én már a lombik vizsgálatokat csinálom!! de ha már 1 éve nem jön a baba ki kellene mind kettőtöket vizsgálni!!
2012. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de ilyenkor mi lehet még a gond? elvileg van életképes sperma, van peteérés, átjárható a petevezeték, megvastagszik a méhnyálkahártya, pontosak a ciklusok... igaz márciusban lesz 1 éve, hogy nem védekezünk, de ebből volt 2-3 hónap amikor nem tudtunk együtt lenni akkor mikor kellett volna, volt 1 hónap szünet a vetélés miatt és volt 1-2 alkalom, mikor totál elnéztem a peteérésem, szóval akkor se voltunk jókor együtt. de most két hónapja nézem ovutesztel és akkor is együtt vagyunk két naponta és mégse :(
2012. dec. 11. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
a párodat már nézték?? miért nem tudott beutalót adni a dokid?? hát ez fura!! én mondjuk most az sztk-ba járok de csak délután rendel és 1 héten csak egyszer!!
2012. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
párom nem volt még sehol, de gondolom, ha 3 hónapja teherbe estem az tőle volt :) viccet félretéve, ő még nem volt sehol, de gondolom életképes a spermája, különben nem sikerült volna megtermékenyítenie. hát én sem értem, hogy miért nem tud beutalót adni, tök sok pénzt fizet ki az ember,, hogy megvizsgálja és egy beutalót nem tud adni. VICC
2012. dec. 11. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogyha 3 hónapja teherbe estél, akkor miért akarsz meddőségi kivizsgálást? Nem hiszem, hogy fognak találni bármit, viszont nagyon drága a Kaáli Intézet. Rajtunk ott segítettek és természetesen megérte, de ebben az esetben szerintem nektek nincs meddőségi problémátok.
2012. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!