Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ki fogja megajandekozni...

Na ki fogja megajandekozni ferjet parjat egy pozitiv teszttel karacsonyra? Hogy tervezitek elmondani?

Figyelt kérdés
Valakinek pozitiv teszt mostanaba igy karacsony elött? Vagy valami arra utalo jel hogy valoszinü baba lesz a dologbol? Hogy tervezitek majd elmondani a parotoknak? Pl atadjatok az tesztet mint egy ajandekot? :)

2012. dec. 11. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem? Ez lenne minden vágyam, de még egy hetet várnom kell az eredményig... neked már megvan a pozitív teszt?? :)
2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem meg nincs meg de ha meglesz remelem hogy meglesz akkor olyan jo lenne karacsonykor atadni a pozitiv tesztet valahogy ötletesen. :)
2012. dec. 11. 21:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? :)
2012. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
18.-ara de vannak reggeli rosszulleteim, fesszül a mellem, es rengeteget eszek mostanab
2012. dec. 11. 21:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan 24-re nem várom. És reggel fogok tesztelni, és ha végre pozitív lesz, akkor bizony be fogom csomagolni egy szép díszdobozba (volt karkötős dobozomba) és odaadom neki szenteste a fa alatt :)


Bárcsak pozitív lenne a tesztem :)

2012. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nagyon drukkolok neked utolso :) majd megirhatod hogy mi lett :)
2012. dec. 11. 22:28
 7/21 anonim ***** válasza:

Én szombatra nem várom!Ami furcsa ebben a ciklusban,hogy a melleim csak most kezdtek el fájni,pedig nekem középidőtől egyre erősebben szokott fájni,de most semmi,csak tegnap kezdődött,de nem feszülés,hanem mellbimbó érzékenység,és néha petefészek fájás,nem is fájás,hanem olyan nehéznek érzem sokszor,furi érzés.Kíváncsi leszek,ez a 4-ik próbálkozós hónapunk.

Én is remélem,hogy sort keríthetek a tesztelésre és pozitív lesz,a legszebb ajándék lenne a férjemnek és a családnak!:)

Szorítok mindenkinek!

2012. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék egy pozi tesztnek ebben a hónapban, de karácsonyi ajándékot már megvettem a páromnak, viszont 29.én lesz szülinapja és arra semmi ötletem sincs :-) talán egy pozi teszt tényleg jól jönne, mert ma kérdeztem, hogy minek örülne szülinapjára és azt mondta egy kisbabának :-))). Sok pozi tesztet a fa alá nektek!!!
2012. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Eloszor is sok sikert es pozitiv tesztet mindenkinek. :)

En is 24.-re nem varom. Es remelem a fa alatt 1 par kis cipo melle egy pozitiv tesztet rakhatok majd :)

2012. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Haaat, engem tegnap ert a kellemetlen meglepetes egy hettel korabban jott meg...pedig nagyon biztam abban, hogy most jo sokaig megleszek nelkule...remenykedjunk, hogy Karacsonykor mar Babas leszek!...Nallunk nincs fifikas pisis teszt ajandek...az elsonel a Ferjem elobb tudta hogy terhes vagyok mint en...valoszinu a masodiknal is igy lesz....
2012. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!