Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » De jó lenne a páromat megajánd...

De jó lenne a páromat megajándékozni egy kisbabával . Olyan sokunknak nem sikerül pedig biztos vagyok benne, hogy akik itt vagyunk ezen az oldalon azok mindent megadnának a picinek szeretetet meg mindent . Ki mióta próbálkozik?

Figyelt kérdés
És Miket próbáltatok, ahoz hogy sikerüljön a baba?
2011. dec. 16. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

én valamilyen szinten offolok. Nekkem mind2gyerkőcöm első hónapban sikerült :) nagyon szerencsések vagyunk!

nektek kitartás!!! +++

2011. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan babás vagyok, de rögös volt az út. 6.5 év után jött össze, amikor MÁR nem is akartam. Azt mondtam, ha eddig nem jött, ezután se jöjjön. Nem is gondoltam rá. kb. két hónapo után késett a menzeszem, és egyből + lett a teszt...
2011. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

5. hónapja próbálkozunk, és 20.-a körülre nem várom..

Ovutesztet próbáltam már meg hőgörbét is vezetek.

Nagyon boldog lennék ha sikerülne, de sajnos nem vagyok egy szerencsés tipus...

Pedig szeretnék egy pozi tesztet a fa alá... Az lenne a legszebb karácsonyi ajándék!

Sok sikert!

2011. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mi 3,5 éve próbálkozunk, most volt a második inszem, hétfőn lesz 2 hete... vasárnapig nem tesztelek, akkor is csak azért, hogy ha negatív, akkor ne a dokinál omoljak össze... :D :D

Most valamiért úgy érzem, hogy ez sem jött össze, nem lesz karácsonyra pozi teszt a fa alá, de nekem annyi előnyöm talán van, hogy már van egy 5 éves nagyfiunk, akit el lehet halmozni szeretettel. :) Mindenkinek szurkolok, a kismamiknak meg gratulálok! :) :) Sok boldogságot az apróságokhoz! :) :)

2011. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok mind a kettőtöknek:)Kedves első nagyon szerencsések vagytok, kedves második ti nagyon megérdemeltétek a boldogságot,a sok szenvedés után,nagyon vigyázzatok a picire ,remélem nekünk is sikerül nagyon bízok benne :)Clostyt szedek első hónapom :)
2011. dec. 16. 14:50
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem már van egy kisfiam,27 hónapos.rá 15 hónapot vártunk mire sikerült.most megint belevágunk.múlt hónap elején hagytam abba a gyógyszert és most várok h megjön-e vagy sem.

Ti mióta próbálkoztok Kérdező?

2011. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok szerencsét kívánok :)és sok sok + tesztet a fa alá :)))kedves utolsó nagyon szorítok hogy sikerüljön :)3,5 az nagyon sok mi 1 éve próbálkozunk
2011. dec. 16. 14:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 éve próbálkozunk. szedek merckformint, szedtem több hónapon keresztül clistyt, szeptemberben volt hsg-m, utána injekciózás. múlt héten meg laparom (pco-s vagyok, voltam, bár ebből kigyógyulni nem lehet) és hsg-m egyszerre,:( Hát én már nem tudom, hogy mi lesz ebből! Pedig nagyon szeretnénk babát!!!! egy pozi tesztnél nem lenne nagyobb öröm, főleg most!!!
2011. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én pont két év után estem teherbe, majd a 8. héten el is vetéltem:( Ez októberben volt,de még most is fáj.Mostantól próbálkozhatunk újra a babával. Nem tudom mennyit kell várni egy újabb édes kis csöppségre.Amúgy első baba lett volna.Mindenkinek drukkolok,hogy mielőbb sikerüljön a baba.
2011. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kislányom egy éves, Ő 10 hónap próbálkozás sikerült. De akkor nagyon nagyon rágörcsöltem,teljesen beképzeltem a terhességet, késett is, de baba nem volt. Amikor már nem is gondoltam rá,akkor kopogtatott:):)


Most ez az első hónap,hogy próbálkozunk. 22-re nem várom, remélem pozitív teszt kerül a fa alá:):)


Drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!

2011. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!