Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most őszintén? Sokan írják,...

Most őszintén? Sokan írják, hogy amikor baba volt, csak még ugye nem tudták, akkor nemvárt előtt ugyan úgy görcsöltek. De komolyan ugyanúgy? Semmibe nem volt másabb, vagy furcsább, vagy gyengébb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem másabb volt a lányomnál és most is másabb a második terhességemnél. Nem igazán tudom neked megfogalmazni, hogy miben. De másabb. Intenzívnek intenzív de valahogy éreztem amikor a tesztemet megcsináltam elsőnek is meg most is, hogy bizony baba van a dologban. Igazam is lett. Most a másodikkal holnap fogok menni orvoshoz nagyon várom, hogy minden rendben van e.
2012. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal erősebben görcsöltem amikor baba volt.a mensis görcs ahhoz képest nudli.nekem legalábbis
2012. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt különbség, minden második órában azt hittem, megjött.
2012. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban görcsölt a hasam, s persze hánytam a nem várt után már 2 nappal. így nem volt nehéz kitalálni.
2012. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt, mint máskor, pedig hormonkezeléssel és inszeminációval lett a baba. Amikor mentem be a vérvételre és kérdezte a doki, hogy hogy érzem, sikerült-e, mondtam neki, hogy szerintem nem, mert érzem, hogy meg fog jönni (ráadásul teszteltem egy negatívat előző nap). A vérvétel pedig szépen kimutatta.
2012. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt más. Azt hittem meg fog jönni, ennyi. :)

Épp ezért nem is gondoltam terhességre. Az egyetlen tünetem azt volt, hogy kimaradt a mensi, de ugyanúgy fájt akkor, mint mensikor.

2012. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem más volt! Elég nehéz leírni, hogy milyen... az elején éjjel éreztem, úgy kb mensi előtt 4-5 nappal kezdődött. Aztán már nappal is jelentkezett úgy 3x-4x. Hosszú, elnyújtott görcshöz tudnám hasonlítani. Először azt hittem, hogy a gyomrom görcsöl, amikor éjjel felébredtem rá (gondolom annyira nem voltam magamnál, hogy azonosítani tudjam honnan jön) és mivel csak egy-egy volt (tehát nem egymás utáni görcs) ezért az elején nem tudtam mi van velem. :) Szóval intenzív volt, de egyszerre mindig csak egy.

A kimaradt mensi után még kb. egy hétig éreztem, aztán megszüntek viszont a dobogó szívű picurkám velem maradt! :)

8+4 hkm

2012. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!