Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok szülés óta gyengébb...

Lányok szülés óta gyengébb lett a mensitek? Vagy ugyan úgy fáj? Valami gyors és hatásos fájdalom csillapító?

Figyelt kérdés
Én még mindig fetrengek, annyiból másabb, hogy nem hagyhatom el magam mert itt a gyerek. Az a baj, hogy semmi nem veszi ki:S
2010. jún. 1. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokan mondták, hogy szülés után kevésbé fog fájni, stb. Hát nekem nem. Szülés előtt egyáltalán nem volt vészes, viszont mióta szültem, sokkal jobban görcsöl a hasam. Voltam vele dokinál, azt mondta, ez normális, van, akinek erősödik utána a fájdalom.

Én Advil Ultrát szoktam rá szedni, tényleg gyorsan hat, gyorsabban, mint más fájdalomcsillapítók. Mondjuk ha még szoptatsz, akkor szerintem nem szedheted, de ha már nem, akkor nyugodtan.

2010. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azóta nincs fájdalmam, lekopogom. Előtte majd meg haltam, Advil nekem mindig jó volt.
2010. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem írtad, miket próbáltál eddig, én az Apranaxot ajánlom, lehet recept nélkül is, de ha felíratod, jóval olcsóbb. Ezt akár már akkor beveheted, ha tudod előre, hogy másnap meg fog jönni. A hasi görcsöket és a fejfájást is oldja, én is mindig fetrengtem, de ez nagyon bevált.

Minden jót!

2010. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem fájt ha megjött.Szülés után meg valami kegyetlen.Már elötte egy héttel érzem és aznap tetőzik a fájdalom.
2010. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szules elott en is nagyon gorcsoltem azota semmi hala Istennek.

Hu,mar nem is emlexem mit szedtem.

Ja,de ezt az algoflexet ami direkt menzi fajasokra van de allitolag ez sokakon nem segitett.Probald ki esetleg amit az elso irt.

Kitartas:)

11 honapos kisfiu anyukaja

2010. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket próbáltam eddig: Algopirin, Cataflam, Nospa, Donalgin, Algoflex M, Saridon, most Advil Ultrát vettem nehezen de kivette... Az Algoflex M is használt egy időbe, de szerintem hozzászoktam és már azért nem hat. :S Már nem szoptatok egyébként.
2010. jún. 2. 13:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok az Apranaxot ki fogom próbálni. Mennyit lehet bevenni belőle egy nap?
2010. jún. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!