Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitiv vagy...

Szerintetek pozitiv vagy negativ? 3 het keses, hasgorcs, szurkalas, szekrekedes.

Figyelt kérdés

Eddigi vateras tesztjeim negativak,ez xepil vizeletcsikos.


[link]


[link]



2012. dec. 12. 12:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy normális gyógyszertári tesztet. Nekem sosem mutatták a babát vagy csak halványan ezek az "olcsó" tesztek, pedig éreztem hogy babám lesz.
2012. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De jó, akkor nem vagyok egyedül :)
2012. dec. 12. 13:06
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát vaterásat többet nem veszek, az biztos. Köszönöm
2012. dec. 12. 13:08
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egyből megláttam a másodík csíkot, de 3 hét késés után ez nagyon halvány.

Meddig hagytad a pisiben? Nem ázott el?

2012. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hiába teszitek át negatívba, akkor sincs ott csík, amit láttok, az a csík helye! Ott más a papír, hogy be tudjon színeződni, ha esetleg pozitív! Kicsit el is van ázva! Függetlenül attól, hogy terhes vagy, vagy nem, ez a teszt NEGATÍV. 3 hét késés után már jól látható csíknak kéne lennie, ami nem múlik el onnan, nem halványodik. Egyszer veszel egy drágább tesztet, és akkor nem kell egymás után megcsinálni 5öt! Mindenesetre drukkolok, hogy babás legyél, persze ha szeretnéd!
2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
szerintem is pozi
2012. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nekem is negatívak a vaterás tesztek:(
2012. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom,szerintem viszont a tesztcsik helye nem latszodna a negativon,legalabbis nekem a full negan semmi nem volt.
2012. dec. 12. 14:25
 19/25 anonim válasza:
Szia!Teljes az azonosság:)) Nekem is már lassan 3 hete késik, eddig ilyen nem volt. Tünetek vannak. X-epil vizeletcsíkos teszt negatív lett. Vettem gyógyszertárit, péntekig várok vele, és akkor megyek orvoshoz is, hátha más a baj:(( Olvasgattam erről a tesztről, sokan szidták.
2012. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szia, én egy hete voltam nőgyógyásznál és nem látott se cisztát, se mást. Annyit mondott hogy ezen a héten csináljak egy tesztet, majd januárban menjek vissza, addig már lát is valamit, ha terhesség, mivel akkor még csak két hét késés volt. Azt mondta valószínű későn van amúgy is peteérésem, a ciklusaim 35-40 naposak.
2012. dec. 12. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!