Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás?

Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Pé napján voltunk együtt. Rá 2-3 napra érzem, hogy naponta többször is szurkál a méhem.

Szerintetek ez lehet beágyazódás? Szerintem bármit is érezni túl korai még, de mégis érzem! Pedig igyekszem nem foglalkozni ezzel. Vagy ez lehet mástól is? Ilyenem még sosem volt.

Tapasztalatokat szeretnék kérni:-)



2012. nov. 7. 21:47
 1/3 alaszka ***** válasza:
Én a 2. babánál éreztem ilyet, de inkább az együttlét után 7-8 nappal. Apró szurkálások voltak, és a petefészkem táján kicsit olyan volt, mint amikor meg akar jönni. Első babánál nem éreztem ezt, de akkor nem figyeltem úgy a jeleket magamon.
2012. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én első terhességemnél éreztem ilyet, peteérés után kb. 1 héttel. 2-3 nappal később még nagyon korai, ha tényleg akkor volt peteérésed, mint gondolod, akkor az semmiképp sem lehet még a beágyazódástól. Úgyhogy ne éld bele magad semmibe, de drukkolok, hogy sikerüljön!
2012. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a pé, illetve együttlét után 6 nappal éreztem ilyet, egy napig a hasam alján.

Drukkolok, hogy sikerüljön Neked is!

2012. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!