Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fog. Tabit,...

Abbahagytam a fog. Tabit, megjott rendesen a menzeszem, de nem akartam tovabb szedni. A barátommal együtt voltunk rá 1 hétre, egy pénteki napon. Majd következő pénteken újra megjött. Vajon mi bajom lehet, netán baba?

Figyelt kérdés
Azóta (2hete) érzékeny a mellbimbóm (nincs megduzzadva), nyilalni szokott a hasam alja, van olyan h ugy érzem pisilnem kell és jön 1-2 csepp. Ja es viszket a hüvelyemnél (szval remélem ez egy fertőzés) meg fehéres, szokatlan állagú folyásom is van. A teszt negatív lett tegnap. Felfázás, fertőzés, gyulladás van a háttérben szerintetek, vagy egy baba?
2012. dec. 12. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló miatt megzavarodhattak a hormonjaid. Valamint szerintem összeszedtél gombát is, mert a viszketés és a szokatlan szagú folyás mindenképpen erre utal.
2012. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!