Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? A párommal...

Terhes vagyok? A párommal május 28-án voltunk együtt. Június 1-jén megjött, rendesen, nem volt semmi probléma. Azóta nem voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Most van július 14.1-jén meg kellett volna jönnie, de még mindig semmi, a terhességnek nincs semmi jele, hőemelkedésem van,37.2° volt eddig a maximum. De nekem ez normális minden menstruáció előtt.
2010. júl. 14. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vagy teres. Más miatt is késhet a mensi pl.: idegesség. Csináltál tesztet??? Szerintem csinálj és kiderül!
2010. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet.De ha a héten nem jön meg,akkor veszek.Már idegroncs vagyok. :S
2010. júl. 14. 22:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Látom egyforma a ciklusunk, nekem is június elsején jött meg, és július 1-re vártam, de csak 2-án került rá sor. A helyedben én tesztelnék, de szerintem ez nem terhesség, betegség inkább okozza, már amennyiben tényleg normális volt a menstruációd. Tuti az volt?
2010. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen az volt,minden úgy volt,ahogy lenni szokott: első két nap erősebb,aztán fokozatosan csökkent a mennyiség s végén már csak kevés barna.Holnap este veszek tesztet,péntek reggel az első vizelettel megcsinálom. Jah és ha az plusz információt jelent,hogy április óta mindig késett 3 napot,akkor légyszi ezt is vegyétek figyelembe,ha válaszoltok!Köszönöm! :)
2010. júl. 14. 23:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor akár most is kavarodhat, de azért 2 hát az nem 3 nap. Várjátok a babát egyébként?
2010. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem várjuk,egy hónap múlva leszek 18.
2010. júl. 14. 23:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahha. Nem vagy te egy kicsit stresszes? Továbbra is fenntartom, hogy szerintem ez nem terhesség, normális vérzés kizárja, ráadásul ti gondolom védekeztetek is. 37,2-vel szerintem beteg vagy, ez lehet az oka.
2010. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De eléggé sokat idegeskedtem mostanában,de nem hiszek abban, hogy a stressz befolyásolhatná a menstruációt,nem tudom miért...Igen védekeztünk,bár mondjuk érdekesen,leírom: bennem volt kis időt gumi nélkül,aztán gumival,de nem hagyom soha,hogy bennem menjen el,akkor sem ha gumizunk,aztán meg kimostam magam,de utána 3 napra meg is jött,tehát én ezért is zárom ki a terhességet és várom,hogy megjöjjön.De most már tesztelek,mindenképp!
2010. júl. 14. 23:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Na teszteltél? :)
2010. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem :) Ma veszem meg,holnap reggel pedig megcsinálom! Féleeek :S
2010. júl. 15. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!