Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menst. Elmúlta után 3 nappal...

Menst. Elmúlta után 3 nappal voltunk együtt, most meg?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam ki egy kérdést, hogy ahogy elmúlt a menst. rá 3 napra együtt voltam a férjemmel és a végén vettük észre, hogy kifolyt belőle...


Már eltelt másfél hét és nagyon bő folyásom van, szinte folyik kifelé (bocsi a részletezésért)


Ilyen még soha nem fordult elő.


Semmi fél fertőzésre utaló jelem nincs, nem vagyok felfázva stb...


Szerintetekmi lehet ez?

Utalhat babára?


2012. dec. 12. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy utalhat:)

Te vagy, akinek a 4. babája lenne?

2012. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok :)

Izguás van ezerrel :)


(annyira gyorsan írtam, hogy kimaradt: óvszerrel védekeztünk és onnan folyt ki...)

2012. dec. 12. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nekem is bő folyásom volt, kénytelen voltam tiszt. betétet berakni. Sajnos a mai napig megmaradt a folyás, pedig már 19 hetes vagyok:)

És mit szeretnétek jobban, hogy legyen vagy ne?:)

2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! :)

Terveztünk 4. babát, csak egy kicsit későbbre. Viszont ha most sikerült becsúsznia akkor nagyon meg szeretne születni :)

Örömmel várjuk majd!

2012. dec. 12. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Na igen, tudom miről beszélsz:D

A kicsi fiam is spirál mellett fogant, mi nem akartunk több gyereket. De én is úgy gondolom, hogy nagyon jönni akart. És hát nem vagyok semmi rossznak az elrontója:D

2012. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Spirál mellett? Az igen :)

Tényleg nagyon akart jönni!

Gratulálok!

2012. dec. 12. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi:) A két lány mellé ő fiú lesz;)
2012. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!