Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs mikroszkóp...

Az ovulációs mikroszkóp mutathat egyszerre két jelet is? Tegnap körkörös amorf alakzatú volt és volt benne 2 hosszú páfrányos csík. Ilyen lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap vagy ma kellene ovulálnom, de ma csak amorf jelet mutat.Lehet nincs ovulációm?Vagy holnap lesz?Bébim így hogy lesz?Azért próbálkozunk.Július óta nem jön össze.Miért?Augusztusban spontán vetélésem volt.

2012. dec. 14. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, közben az ovulációs teszt peteérést mutatott...

Azóta nem használom, mert nem megbízható! Lehet, hogy ezért nem jön össze?

Használj ovulációs tesztet, az a legjobb! Állítólag a teszveszen lehet olcsón kapni, mert a patikában 3000 Ft körül van.

2012. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a mikroszkóp egy átverés nyugodtan kidobhatod, semmit nem fogsz megtudni belőle.
2012. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet kemény és érzékeny a mellem ovulációkor?Szeretnék bébit nagyon-nagyon.
2012. dec. 17. 12:37
 4/4 anonim válasza:
Sztem ne görcsölj rá ennyire :-). Tudom,hogy könnyű momdani,de hidd el én is így boltam.Több mint 2.5 évet vártunk a pozitív tesztre.De sikerűlt :-)Komoly,hogy nem szabad ennyire rágörcsölni!!!!Csak egy jótanács!Sok sikert!!!!
2013. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!