Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Biztos hogy pozitiv, orulhetek?

Biztos hogy pozitiv, orulhetek?

Figyelt kérdés

2 veteles,5 eves probalkozas utan spontan(nem gorcsoltunk ra az ovulacio idejeben),PCOS-el (57.ciklus napon)a 13.dpon keszult teszt: [link]

Mar ket napja nagyon faj a fejem..Es rettento almos vagyok,pedig sokat alszok! Ez meg eleg korai lenne..DE meg is..Mellekelem a gorbemet is: [link]



2012. dec. 8. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Halvány ugyan, de pozitív.

De azért biztosat majd csak az orvos tud mondani.

Szorítok!:)

2012. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen,hetfo reggel megyek az orvoshoz!Es addig ulok ott mig nem csinalnak egy vertesztet!:D
2012. dec. 8. 19:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!!! :))))
2012. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Két nap múlva ismételd meg, vagy hétfőn vegyél egy érzékeny tesztet (rossmannba lehet kapni).

Nagyon reménykeltő!!! A görbéd is nagyon szép pco ide vagy oda, fennt van a hő, ez a lényeg.

Ne éld bele nagyon magad, mert nekem is csinált ilyen csíkot a teszt, és sajna nem voltam babás. :( Lényeg hogy szerintem halkan gartulálok! :) Írd meg a fejleményeket!

2012. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Nem Magyarorszagon elek,de venni fogok egy tesztet es azt is megcsinalom! Nekem 2 ciklussal ezelott volt megteveszto 2 csikos tesztem,2 is...Clearblue es egy noname kazettas..Ez a fajta teszt meg soha semmit nem mutatott nekem,ezert is orultem ennyire..:) De igen tudom hogy nem szabad belelenem magamat,de megis boldog vagyok!:)
2012. dec. 8. 19:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szorítok! pcos vagyok én is...de durva...ilyen későn is lehet peteérés????honnan tudtad hogy lesz ilyen későn?:O:O
2012. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Pont ez a durva hogy nem tudtunk rola..Vervetelem volt a 20.naptol minden heten,es ugy lattak elotte egy hettel hogy a progreszteron szintem kicsit emelkedik tehat lesz valami,de ezt azon a heten mondtak amikor en mar tudtam hobol hogy valami tortent..Nem tudtunk rola..Es spontan voltunk egyutt pont ezert..Maskor mindig ragorcsoltunk hogy na most van peteeres..de most nem,es sikerult is..:D Es amugy pont elkezdtem egy sulit, es elkezdtem munkat keresni mellette es megterveztem a nyaramat is..Es lassatok csodat...:D
2012. dec. 9. 23:44
 8/19 A kérdező kommentje:
A tesztem szepen erosodik.Ma van egy alap idopontom a noverrel,Kovetkezo hetre kapok orvosi idopontot.:) Nagyon orulok!Csak tenyleg minden rendben legyen..
2012. dec. 10. 13:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

El se hinném, hogy az 57. napon is lehet pozi tesztelni!

Szeded a metet?

2012. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nem szedek en semmit se..Clostit szedtem be nyaron,d ecsak egy dobozzal..Az itteni orvosok meg egy gyogyszert se adtak..Most kezdtek volna a gyogyszer kurat..:)
2012. dec. 10. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!