Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív tesztem van...

Halvány pozitív tesztem van háromféle is (10es és 25ös is), HCG 281, 0 U/L, progeszteron 41,6 nmol/L?

Figyelt kérdés

29. ciklusnap, vérzés semmi. Szerintetek terhes lehetek? Szükség van e ilyenkor progeszteron pótlásra? Menjek e holnap dokihoz?

Referencia elvileg:

luteális fázis : 16,40 - 59,02 nmol/l,

I. trimeszter : 15,04 - 161,35 nmol/l



2012. dec. 14. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A másik kérdésedre is kaptál választ, miért írtad ki megint?

Igen, terhes vagy.

Hogy kell-e progeszteron, azt majd az orvosod eldönti.

2012. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Azért, mert nem ugyanazok az emberek olvassák és talán több választ kapok, olyanoktól is esetleg akiknek volt hasonló eredményük.


+ 3 éve várjuk első babánkat, és 1 éve hármas kezelés alatt állok. Nehéz hátradőlve várni az első ultrahangot.


Remélem minden rendben lesz. Már éppen az inszeminációra készültünk ...

2012. dec. 14. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nézd, szerintem ha alig 2 órán belül kérdezed meg ugyanazt, akkor nagyjából ugyanazok fogják olvasni a kérdésed. Elhiszem, hogy izgulsz, de erre nincs nagyon mit írni. Egyértelműen terhes vagy, a prigeszteronod meg bőven a referencia értéken belül van. Majd ha viszed a dokidnak a leletet, eldönti, hogy szükség van-e pótlásra, de egyenlőre nincs miért aggódnod szerintem. Gratulálok!
2012. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
terhes vagy, de progi pótlás kéne mindenképpen.
2012. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt élősszőr és egy Pár nap múlva erősebb... szerintem ez Baba lesz.. Szerintem várj egy pár napot és csinál még egy tesztet..:)
2012. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alacsony a progeszteron szint.
2012. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kaptam potlast 3x100 mg utrogestant. remelhetoleg minden ok lesz.
2012. dec. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!