Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt újra - járt már...

Pozitív teszt újra - járt már hasonlóan valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden: Nov. 15-én jött meg utoljára, kb. 5 napos késéssel (okt. 12. a korábbi), darabos vérzéssel. Lehet, hogy vetélés volt. Orvoshoz dec. 4-én mentem, ekkor 20mm-es tüszőt látott, tehát a peteérés nem középidőben volt, hanem pár nappal később, illetve egy kisebb cisztát is talált. Ma reggel csináltam egy tesztet, halványan ugyan, de látszott a második csík, jól kivehető volt, nem kellett forgatni, fénybe tartani, stb. Elvileg tegnap kellett volna megjönnie, de a késői peteérés miatt nem tudom, mikorra ne várjam. A teszt jelezhet már ilyenkor tényleg pozitívat? És bezavarhat a ciszta? Írjon, akinek volt már hasonló esete, nagyon kíváncsi vagyok!!! Köszönöm!

2012. dec. 14. 16:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Bár én nem jártam még így, de sok helyen olvastam, hogy ciszta okozhat hamis pozitív eredményt.
2012. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Mara Acoma ***** válasza:
Vagy,vagy! Reméljük baba:) Tegyél fel képet a tesztről és meglessük:)
2012. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Sajna sokat halványodott a teszt reggel óta. Akkor olyan színű volt, hogy az előzmények nélkül tutira vettem volna, hogy pozitív. Mostanra már szerintem nem tudnék róla jól látható képet csinálni (mondjuk a telefonom kamerája se a legjobb). Arra lennék inkább kíváncsi, hogy a késői peteérés miatt csúszik minden?

Köszi az eddigi válaszokat, írjatok még!

2012. dec. 14. 17:02
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen, a késői peteérés miatt csúszik minden.
2012. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

[link]


ez sikerült a legjobban. kb. kétszer ilyen erős volt reggel, látszik, hogy a kontrollcsík is halvány.

2012. dec. 14. 17:24
 6/28 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen pozitív terhességi teszt. Azért a HCG hormon a reggeli vizeletben koncentráltabb, ezért "kell" akkor végezni a tesztet. Természetes hogy halványabb délután.
2012. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Mara Acoma ***** válasza:
Ez neked halvány???:) Bár az enyém lenne ilyen... Gratula!
2012. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, aranyosak vagytok! Csináltam vagy 30 képet, mire ez az egy "sikerült"... Holnap reggel egyből lefotózom, és felrakom, ha még érdekel valakit!
2012. dec. 14. 17:40
 9/28 Mara Acoma ***** válasza:
Tedd fel biza:D Én is már a reggelt várom, mert nekem tényleg nagyon halvány még:)
2012. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ez a teszt pozitív, szerintem baba van a dologban!!!


Amúgy hasonló helyzetben vagyok én is, csak még nem teszteltem. Nekem is késői ovulációm volt a görbém szerint és késik (vagy csúszik?) a mensim. 9-ére nem vártam volna...de gondolom a késői ovuláció miatt jön később. Legkésőbb holnapra, azaz szombatra már tényleg mensiznem kellene, de bárcsak ne jönne...Én hétfőn csinálnék tesztet akkor, ha addig nem jönne meg továbbra sem. Bocs, ha hosszú voltam.

2012. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!