Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mit jelent, hogy "vaterás...

Az mit jelent, hogy "vaterás teszt"?

Figyelt kérdés
Amikor azt szokták kérdezni, hogy a teszt pozitív-e, többször láttam már, hogy a válaszolók visszakérdeznek, hogy vaterás teszt-e. Tudom mi a vatera, és gondolom lehet venni ott tesztet is, csak azt nem értem, hogy miért lényeges, hogy egy teszt honnan van.
2012. dec. 15. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A vateras tesztek altalaban nagyon olcsok. Csak a tesztcsikt veszed meg, nincs hozza muanyag, dekorativ boritas. Es altalaban 10-20-30 db-ot arulnak egyben. Vagyis ugyanolyan, mint egy dm-es teszt, csak azon van muanyag boritas meg markajelzes, 1 db 400-500 ft, vateran meg 30 db kb 2500 ft.

Van ovuteszt es terhessegi teszt is a vateran:)

2012. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2012. dec. 15. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Off: de miért venne meg valaki 30 db terhességi tesztet; még ha olcsóbb is? Engem is érdekelne ez a dolog,mert egyre többet olvasom itt én is,illetve látom a belinkelt képeket.
2012. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én 15 terhességi és 10 ovu tesztet vettem 100 Ft darabja. Nekünk 2 hónap alatt jött össze a bébi. elhasználtam fele ovu tesztet ( nem ért sokat ) és majd 6 -8 terhességi tesztet. Tervezett baba ,elég korán néztem már mensi előtt :) tudom felesleges ,de mond ezt egy nőnek aki babát szeretne.

Aztán amikor halvány pozitív lett akkor még kettőt :D örömömben ,aztán 2 nap múlva is ,meg meg még két nap múlva -az már nagyon egyértelmű volt .

Ha veszek patikait ebből kb 3 db teszt jön ki ,és ha tesztelek egy negatívat,majd halvány pozitívat marad 1 hogy biztos legyek.

Szóval kell :D

2012. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!2 hónap alatt ennyi teszt???Nem bántásképpen,de ez azért nem általános/normális.Magam is édesanya vagyok és hidd el,nálam jobban senki nem akart babát...de soha nem jutott volna eszembe,hogy úgy "fogyasszam" a teszteket,mint más a cukrot.Én úgy gondolom,hogy ez már nem a normális kategória.

2 esetleg 3 teszt bőven elég,ha felmerül a terhesség gyanúja.Ha pozitív,így is-úgy is az lesz....ha meg nem, lehet húszasával is tesztelni,mind azt fogja mutatni.

2012. dec. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, de ez nem baj. Én 6 évet vártam a babánkra és nem hiszem, hogy elhasználtam 15 tesztet.
2012. dec. 16. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azokat nem értem meg akik vesznek egyet ,majd itt sírnak hogy holnapig várniuk kell.

Már bocsánat de kinek mi köze hogy hányat használok ? Nem itt rinyálok. A fürdőszobában pisilgetek :)

Ebben a témakörben nincs olyan hogy normális vagy nem!Kinek hogy tetszik.Ha ezt nem tudod elfogadni az a nem normális!

2012. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel semmi problémám. Köszönöm a válaszod.
2012. dec. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!