Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízhatatlan a vaterás...

Megbízhatatlan a vaterás teszt? Hogy lehet, hogy egy sima 25-ös teszt előbb lesz pozitív mikor a 10-es vaterás még full negatív? Sőt a clearblue is pozitív?!

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A vateras 100ft os teszttol ne varj csodat!
2012. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy ne várj csodát! Nekem 2x lett pozitív amikor annak kellett lennie! A többi negatív lett! Lehet, hogy az az egy darab hibás volt, de mivel a többi pozitív lett ezért gratulálok neked! 100% hogy terhes vagy!
2012. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csak 1 db negatív hanem sok! Direkt azért rendeltem 30 db-ot, hogy na mert ez jó aztán tessék dobhatom őket a kukába..
2012. nov. 15. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a terhessegigyorsteszt.hu-ról szoktam rendelni kazettás tesztet. Mármint onnan rendeltem mind a két babámnál. Nálunk pontos volt, minden eredményt legyen az pozitív vagy negatív azonnal kimutatta, még ha délután csináltam akkor is. Szerintem próbáld ki ezeket, azt hiszem még garancia is van rájuk..
2012. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vaterás 10-es one step nekem is csak a mensi elmaradása utáni 2. napon mutatta ki a pozit extra halványan. de kimutatta és a lényeg ez!
2012. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!