Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg érdemes elevitet vagy...

Tényleg érdemes elevitet vagy gravidát szedni a tervezett terhesség előtt és közben? És ha igen melyiket javasoljátok? Vagy van olyan ami segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 13:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
persze ezeken kívül...
2009. aug. 22. 13:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előtte már 4 hónappal elkezdtem az elevitet, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, szerencsére nagyon korán mindjárt szedtem mellé 3 mg folsav és napi egy magnéziumot. A dokival is megbeszeéltem, ő a folsavat az első 3 hónapban javasolja plusszban. És nem híztam eddig tőle! Remélem majd a kisbaba és értékeli az anyukája igyekezetét:)
2009. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elevitet szedtem,de csak akor,mikor rájöttem,hogy terhes vagyok.É(kop-kop)egészéges a kislányom(most 4 éves)
2009. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem amig probalkoztok, addig eleg csak a folsav 100-200mg/nap. ha megfogant, akkor kezdjel el terhes vitamint szedni, addig tulajdonkeppen majdnem felesleges, csk kipisiled es ahhoz meg eleg draga. en is elevittel kezdtem es par honap utan abbahagytam, majd 6 honapra ra sikerult a baba. addig folsav es egeszseges taplalkozas, sok viz!

remelem hamar teljesul az almotok! ropitem neked is a golyat!

10+5 km

2009. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gravida*Folsav*Magnézium egyben.Szerintem érdemes mert úgysem tudod az összes létező vitamint biztosítani a kajával.Ártani nem árt.
2009. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem annó azt mondta az orvos hogy csak az első 3 hónapban kell szedni mert ha tovább szedem nagy lesz a baba és nehéz megszülni.És azt is mondta ha az ember kiegyensulyozott táplálkozást folytat nem kell semmilyen magzatvédő vitamin.
2009. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És remélem nemsokára jön a gólya, mert már nagyon várjuk!

2009. aug. 22. 15:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet szedek, szerintem nem árt egy kis vitamin. Viszont áttérek majd a Gravidára, mert az sokkal olcsóbb.
2009. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia én a terhességem előtt egy honappal elkezdtem az elevitet/szerencsére rögtön összejött/És terhesen is szedem nekem bejött semmi gond nem hiztam nincs mellékhatás.Sok sikert és mielőbbi babásodást!

Kedves utolso ugyanolyan jó a gravida?És mennyivel olcsobb??/bocsi a belekontárkodásért!/

2009. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! A Gravidában több "cucc" van, mint az Elevitben. Van amelyik hatóanyagból kevesebb a mennyiség a G-ban, mint az E-ben, de ez szerintem még jó is, mert nem kell akkora mennyiség azért vitaminokból sem. Az E. majdnem 4 ezer / 30 szem, a G. 1850 ft/ 30 szem.
2009. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!