Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek legkorábban?...

Vasvirág kérdése:

Mikor teszteljek legkorábban? Amikor már esélyes is, hogy nem nagyítóval, ablaknál kell csíkocskát keresni?

Figyelt kérdés

Utolsó m. november 22.

P.é. december 5.



2012. dec. 15. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha 20-22 körül tesztelsz, akkor esélyes, hogy rakhatsz valamit a fa alá :)
2012. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Addig vajon,hogy lehet kibírni? Itt van a teszt a polcon. De tartom magam még pár napig. :-)
2012. dec. 15. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
leghamarabb 19-én.
2012. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már tesztelnék a helyedben, mondjuk én nem tudok várni. Nekem dec. 4-én még tüszőm volt, és harmadik napja látszik a csík a teszten.
2012. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok akkor:) Én még várok, mert a másik két gyerkőccel is csak később volt pozitív a teszt. Nem akarom elkapkodni :) A hőm még fent van, 37,1
2012. dec. 16. 16:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de szerintem egyértelműen negatív lett. Van még remény? Nem lehet, hogy nagyon korai volt még a teszt?
2012. dec. 17. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem mindenkinek mutatja ki korán a teszt. Kb 20.-ra esedékes a menstruáció, hivalatalosan a (nem) várt napjától érdemes tesztelni. Ilyenkor a hCG, amit a teszt kimutat, 2 naponta duplázódik, tehát simán lehet, hogy most még nem mutat semmit, és majd 3-4 nap múlva igen. Majd írj, hogy mi lett, szurkolok! :)
2012. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Amíg nem jön meg, addig reménykedek :) Írok mindenképpen, ha lesz valami eredmény!
2012. dec. 17. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, reménykedj, amíg csak lehet! És az is lehet, hogy nem volt elég érzékeny a teszted, azért is nem mutatja még. Szorítok Neked! (4-es voltam)
2012. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!