Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 29. napon...

Létezik, hogy 29. napon negatív a teszt, és egy héttel később pozitív lesz? Túl korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Általában 32-33 napra szokott megjönni, de van, hogy 28-29 és van, hogy 37.
2012. dec. 16. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
létezik. az első teszt valószínűleg túl korai volt, a második pedig már kimutatta a terhességet. ha bizonytalana vagy, csinálj még egyet. 100% csak a nőgyógyászati vizsgálat után lesz, de szerintem babát vársz. gratulálok :)
2012. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de még csak a 29. napon vagyok, azért kérdeztem, hogy ha 1 hét múlva még nem jön meg és csinálok egy tesztet, addig még reménykedhetek-e?
2012. dec. 16. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
óh, értem, tehát csak feltételezed, h egy hét múlva lehet pozitív. igen, reménykedhetsz, de azért nem szabad rágörcsölni. még bármi lehet, főleg, ha ilyen tág határokon belül mozog a ciklusod. nekem 25 és 32 között bmikor megjöhet(ett anno), így én akkor teszteltem, amikor a 32-höz képest is 5 napja késett. erős pozitív lett.
2012. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!