Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány első teszt,...

Nagyon halvány első teszt, aztán negatív. Lehet még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön kellett volna megjönnie, ez elmaradt, pénteken délelőtt munkahelyen teszteltem egyet és időn belül jelent meg egy nagyon halvány csík. Nem hittem a szememnek ezért körbemutogattam:) . Mindenki látta, hogy ott van itt a képecske róla ezen épp csak látszik ---> [link]

Ma hajnalban megint teszteltem, ugyan az a teszt, de mikor kiszedtem a tasakból, láttam, hogy el van görbülve...de megcsináltam ezen még halványabb lett, alig vettem észre :S másikat mellé téve azért látszott, legalábbis párom is látta. Most voltunk vásárolni vettem egy Gabrielt és hazaérve azt is megcsináltam ( tudom várni kéne, de hát ilyen ez a türelmetlenség) az meg mondhatni negatív lett :( Ha nagyon nagyon nézem világos helyen akkor tán látok ott valamit, de ink negatívnak mondanám...


Tüneteim nincsenek hisz még korai a dolog, csak a mensi kimaradás van, meg fájnak eléggé a cickók, fájdogál a pocim hébe hóba. És egy két mensi előtti tünetem elmaradt.


Ebből lehet még baba? Vagy a halvány pozi csak annyi volt, hogy elkezdődött valami, és mégse lett belőle semmi? Jövőhéten fogok csak újat tesztelni, ha addig sem jelentkezik a mensi (hétfő lenne az utsó napja) Egyébként nem szokott késni.



2012. dec. 8. 10:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

[link]


Valamiért nem nyitja meg a képet :S

2012. dec. 8. 10:59
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom a Gabriel teszt nem első pisiből készült, és azért tűnik negatívnak.

A képet nem lehet sajna megnyitni.

2012. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]


Na talán ez ...remélem sikerül megnézni.

2012. dec. 8. 11:01
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a feltöltött képet, és azt a linket másold be.
2012. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen nem első teszt volt... de a reggeli elsőn se látni szinte semmit csak, ha nagyon nézi az ember bár a párom is látta rajta...


Sikerült a tegnap délelőtti (Nem első pisiből)készült tesztről feltenni a képet! Ezért mertem bizakodni, mert két éve szeretnénk babát, és sokat teszteltem már, de akárhogy forgattam is a teszteket sose láttam rajta semmit ...ez a kép az első amin látni lehet egy kis halványkát.

2012. dec. 8. 11:03
 6/22 A kérdező kommentje:
[link] Ez lesz az csak összejön valahogy köszi :)
2012. dec. 8. 11:04
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem halvány pozi. Nekem is hasonlóan halvány lenne, ha lefényképezném, de élőben határozottan lehet látni.

Szerintem jelentkezz be az orvoshoz már többet fölödleges tesztelni max pár nap elteltével

2012. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor az egy majdnem negatív reggeli és a negatív délelőtti teszten ne rágódjak? Azért még lehet megvárom a hétfőt, ha nem jelentkezik a mensi akkor kedd vagy szerda reggel megint tesztelek egyet, aztán irány a doki. Nagyon bízok benne, hogy babóca lesz. Türelemből ilyenkor nem rendelkezem túl sokkal :)
2012. dec. 8. 11:15
 9/22 anonim ***** válasza:

Halvány pozit látok én is. Viszont nekem se mutatta meg időben a a Gabriell a babát. Én Lillyt vettem 2 db van benne. Míg a Gabi nem mutatott semmit másnap reggel a Lilly erős pozit majd este is erős pozit mutatott.

8 hetes fiúcska anyukája

2012. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad. Ugyanígy voltam és 5 nap késéssel megjött.
2012. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!