Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerülhetett már...

Miért nem sikerülhetett már megint? Volt érett tüszőm, ovu. Teszt,21. napi progim 80-as értékű (doki szerint tökéletes).

Figyelt kérdés
Ciklusom 13. napján doki látott egy 20 mm-es érett tüszőt. Azt mondta szép nagy és, hogy egy-két napon belül megérik. Azért a biztonság kedvéért folytattam az ovu. tesztet és a 15-16. napon jelzett este pozitívat. Esténként együtt voltunk egész héten plusz a 17. első negatív napon. Utána sajna betegség miatt nem tudtunk. 21. napon volt vérvételem, amire azt mondta a doki, hogy tökélestes 80-as érték. Gondolom nmol-ban mérve. Papírt nem kaptam, mert csak telefonon tájékoztatott. Annyit még, hogy szoktam egy-két napot barnázni mensi előtt, van már egy gyerekem ő első hónapban megfogant, császáros voltam. Első gyerekünk ugyanígy fogant meg annyi kivétellel, hogy ott az első negatív napon nem tudtunk együtt lenni. Tehát most még rá is húztunk egy napot. Lassan egy éve próbálkozunk. Járt már valaki így? Esetleg elzáródás állhat a háttérben? Teljesen nem értem, hogy miért nem jön össze a baba. Vagy mégis később repedhetett meg a tüsző nem 24-36 órán belül? Előre is köszi a válaszokat.

2012. dec. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert ovukor is csak 20% az esély.
2012. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy veled van a gond, a párodat vizsgálták?

Tudom, írtad, hogy van már közös gyereketek, de azóta is kialakulhatott valami probléma.

Egyébként nem biztos, hogy jó, ha naponta együtt vagytok, nagyobb az esély, ha van ideje a hímivarsejteknek termelődnie 2-3 napig.

2012. dec. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Páromat még nem vizsgálták. Ott még nem tartunk. Várom, hogy megjöjjön, mert akkor karácsony előtt még meg tudnák nézni a 3. napi hormonsort. Hát erre a két naponta együttlétre már én is gondoltam. De ugye még az elzáródás nincs kizárva sajna. Voltunk együtt már mindenhogy. Kétnaponta, naponta. Egyik sem jött be. :-( Úgy látszik elsőre bazi nagy mázlink volt. Én meg azt hittem milyen termékeny vagyok. Kellemes ünnepeket mindenkinek.

2012. dec. 17. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem akarok ezen lovagolni, de szerintem tényleg érdemes lenne először a párodat megnézni, mivel az viszonylag egyszerű vizsgálat :) Viszont az, hogy megnézik, hogy átjárhatóak-e a petevezetékeid, kicsit drasztikusabb ennél, ezért érdemes lenne a pároddal kezdeni, hogy ha esetleg mégis vele van gond, akkor ne vesd alá magad feleslegesen egy kellemetlen beavatkozásnak.
2012. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ. Igen természetesen őt fogják megvizsgálni, ha hormonjaimmal rendben lesz minden és ennek ellenére sem jön a baba. Január elején kapom meg a 3. ciklusnapi eredményeket. Kíváncsi vagyok. Bár az első gyerekünknél is barnáztam két-három napot, így lehet, hogy mégsem az lesz a gond.Mindenképpen írok majd, hogy mik lettek az eredmények. Kellemes Ünnepeket Kívánok!
2012. dec. 23. 22:00
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló!

Igazad volt. Nem nálam van a gond. A 3. és 21. napi véreredményem tökéletes volt. A párom most elment andrológushoz és kiderült, hogy hereviszér tágulata van és iszonyú rossz az eredménye. Most csak lombikkal lehetne gyerekünk. Három éve nyilván jobb volt az eredmény, mert akkor elsőre babás lettem. Esküszöm azt hittem nálam van gond. Bár ezek után azt sem zárnám még ki, hogy nálam is van valami gixer.A doki azt mondta kell műtét, meg sok vitamin miegymás és próbálunk több életképes spermát csiholni valahogy. Hát remélem. Jó lenne természetes úton várandósnak lenni, de ha lombik lesz azért az sem zavar csak jöjjön már a kis tesóka.

2013. febr. 17. 23:54
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Sajnálom, hogy gond van a férjednél, de az jó, hogy kiderült, hogy mi a probléma, így tudjátok, hogyan tovább.

Az is lehet, hogy vitaminokkal fel lehet tornászni a hímivarsejteket annyira, hogy legalább inszeminációval sikerülhet. Nem tudom milyen vitaminokat ajánlottak nektek, én úgy tudom, hogy elsősorban a cink, az E, és a C vitamin segíthet.

2013. febr. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Márciusban megműtik a férjem. :-) Életmódváltás, vagyis csak a kajában, mert a férjem sportol úgyhogy azzal nincs gond. Húú hát kapott nagyon sok félét. Jó drágák sajna. Kapott Q10-et, halolaj (omega 3, Feluran (lehet, hogy nem jól írom), L-karnitin meg még két dolgot írt fel, de azt még gyógyszertárban nem sikerült beszerezni, a doki azt mondta, hogy azokat lehet, hogy testépítők boltjában lehet beszerezni. Na ettől fázik a férjem, de ha a doki azt mondta biztos nem ártalmas. Meg olvastam, hallottam a FER 14-ről. Nem tudom, hogy ezek közül valamelyikben van e cink, vagy E vitamin.Hát olyan túl sok bogyó evészetre nem tudom rávenni szerencsétlent. :-)Én mondjuk a helyében mindent bevennék, amit találnék. :-)Első körben megpróbáljuk ezeket, aztán remélem sikerült vagy természetes úton babásnak lenni, vagy tényleg elég lesz "csak" az inszem. De a doki szerint nem lehet nagy gond, ha van már egy gyereke és ilyen hamar összehoztuk. Most nagy reményeket fűzünk a műtéthez, meg az antioxidáns kúrához.Majd leírom a fejleményeket, természetesen, ha érdekel. Amikor először válaszoltál, akkor szöget ütött a fejembe a dolog, de annyira nem tartottam elképzelhetőnek az előzmények után. Igen az a legfontosabb, hogy kiderült és nem kell már idegeskedni, meg minden hónapban reménykedni, hogy hátha most sikerült, mert tudjuk, hogy most képtelenség lenne. :-)

2013. febr. 19. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy van megoldás, és elég bíztatónak tűnik a helyzet.

Szorítok nektek! Majd írj ha van fejlemény.

2013. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Meg volt a műtét ma szedték ki a varratokat. Hát ami az egészségügyben megy az enyhén szólva vicces. Jókat röhögtünk. A doki viszont profi volt. Velük nincs gond, de a személyzet. :-( Amúgy én azt hittem a heréjét vágják, de nem. A hasfalán kapott egy kis bemetszést és ott húzták ki azt az eret, amit elkötöttek vagy mi. A herében lévő tágulat majd elsorvad vagy valami ilyesmit mondott a férjem. Most már kutya baja. Gondolom kell idő mire az elkezd ott kornyadozni. :-)

Hát kíváncsiak vagyunk nagyon. Áprilisban ismét akciózhatunk amolyan "kötelező" jelleggel ovu környékén. :-) Most jól jött a lazítás. Nem kellett görcsölni, hogy na akkor milyen pózban csináljuk, gyertyázzak-e vagy sem? :-) A doki azt mondta, hogy ha nem leszek terhes három hónap múlva randevúznia kell a férjemnek megint egy műanyag pohárral. :-) Remélem erre nem kerül sor. De ha igen és rosszak lesznek az eredmények én nem akarom húzni az időt. Irány a meddőségi. Aztán max. a harmadik gyerek jöhet természetes úton megint. Remélem hamarosan azt írhatom, hogy pozitív lett a tesztem. Írok mindenképpen.

2013. márc. 27. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!