Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre sikerülhetett?

Végre sikerülhetett?

Figyelt kérdés
Ciklus 22.napjánál járok.A PMS tüneteimnek már 1 hete jelentkeznie kellett volna(2héttel mensi előtt már fájó cicik,és kicsit sem túlozva idegbetegség..)A cicim ma kezdett el fájni,de csak a mellbimbóm.Viszont:nem drasztikusan,de határozottan észrevehetően nőtt az alvásigényem az utolsó 2 hétben,naponta fáj a fejem,gyomorfájós lettem (ami korábban nem volt jellemző),pár napig étvágy abszolút semmi.És a 2 hétben szinte minden nap szurkál a hasam,legerősebben kb másfél-2 hete!A hát és derékfájás pedig már csak hab a tortán.Lassan 1 éve próbálkozunk a párommal,a PCO-m miatt tudjuk,h nehézkes,de a diétának hála a peteérésem úgy tűnik beindult,és a ciklusom is rendeződni látszik.Átlag 28-30 naposak.Lehet,hogy végre összejöhetett a baba?Mikor lenne érdemes legelőször tesztelnem.Tudom,hogy türelmesnek kéne lennem,de aki már volt ilyen helyzetbe,az tudja,h ez lehetetlen...

2012. dec. 7. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

HA az elmúlt 2 hét tüneteit egy esetleges terhesség okozza, akkor már a tesztnek is ki kell mutatnia, de akkor az már régebbi.


Ha most jött össze, akkor is nagyjából most kezdődik a beágyazódás, még ha el is kezdődik a hcg termelődése, akkor sem lesz annyi, amennyi tüneteket okozzon.


Így két lehetőség van: korábbi ciklusban jött össze a baba, vagy pedig a tüneteidet nem terhesség okozza.


Ha az előző ciklusban nem jött össze, akkor meg nem hinném, hogy baba okozza a tüneteket.


Mindenképp várd meg, hogy megjön-e és ha nem, akkor tesztelj. Lehet sikerült a baba, de a tüneteket mostani fogantatásból még nemigen érezheted.

2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A történethez hozzátartozik,hogy előző mensi előtt pár nappal kórházi megfigyelésen voltam 24 órát,mert volt egy 6cm-es petefészekcisztám,ami magától megrepedt,de szerencsére szépen magától össze is esett.Akkor a dokik azt mondták,h ez nagyon jó,és ha szülni szeretnék,most álljak rá a baba témára,mert most fogékonyabb leszek rá( hogy mitől,hogyan,nem kérdeztem én hülye...) Szóval ha előző ciklusba már meglett volna a babó,(hacsaknem nagyon pici volt még) a nődokiknak észre kellett volna venniük,nem? :/ No mindegy,azt hiszem most saját magamnak is válaszoltam... nem valószínű,hogy baba... :/
2012. dec. 7. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

De ne kenődj el, mert még lehet baba, csak nem valószínű, hogy a tüneteidet a terhesség okozná.

Attól még lehet, hogy összejött, és éppen beágyazódik. Csak pozitívan! Kiváló karácsonyi ajándék lesz, fogd fel így - ennél pozitívabb gondolkodás nem is kell:)

Drukkolok ezerrel:D

2012. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást ! Úgy legyen ! :D
2012. dec. 10. 09:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ma a ciklusom 28. napján teszteltem reggel,ami sajnos negatív lett ! Hát... majd legközelebb,úgysem adom fel,amíg itt nem lesz a pocimban a baba!!!! :)
2012. dec. 12. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De még nem jött meg? Akkor még lehet korai volt a teszt, nekem csak a harmadik nap mutatta ki a fiamat:D Amíg nem jön meg, van remény, ha meg megjön, akkor sincs semmi gond, majd a következő összejön:D Hajrá!
2012. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos,én már nem tudom mit gondoljak!Elhessegettem magamtól a gondolatot is,h most összejöhetett a baba,de közbe ugyanitt másik témakörben feltettem pár kérdést egyéb kényes gondokkal kapcsolatban is (izzadás,másmilyen vizelet),amire vesegondokat írtak,és h sürgősen menjek el orvoshoz!Hát úgy megijesztettek,hogy már voltam is a házidokinál,aki azt mondta,minden tünetet egybevéve (mert a tüneteim nagyjából ráillenek akár vesegondokra is,és ezeket is elmondtam neki) inkább vagyok terhes,mint vesebajos.Mondtam neki,h egy napja negatívat teszteltem,de azt mondta ő azért még nem zárná ki!Persze laborra nem küldött el,és gyógyszert sem kaptam az esetleges terhesség miatt.Most nem tudom,hogy kezdjek-e újra reménykedni,vagy izguljak inkább azon,hogy az orvosom nem volt elég körültekintő,és tényleg más gondom van?(mindenesetre urológiára kértem időpontot,és holnapra kaptam is)
2012. dec. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!