Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már úgy, hogy...

Valaki járt már úgy, hogy későn vette észre, hogy terhes? Ha igen, akkor megjött a havid rendesen? Hogyan derült ki, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendes vérzés, olyan ritkán van több hónapig terhesség alatt,hogy nagyon.

Mert a vérzés terhesen, nem normális. Aki mégis vérzik,annak általában kevesebb, jóval rövidebb. Már ez is lehet egy jel!

Ha fent áll a gyanú,akkor inkább érdemes csinálni egy tesztet!

2012. dec. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnél 5 hónaposan derült ki, hogy terhes. A durva, hogy a 4. hónapig sűrűn jűrt nőgyógyászhoz, aki azt mondta Neki, hogy cisztája van. Aztán járt hozzá kezelésekre stb, mikor is 5 hónapos terhese egy ultrahangos vizsgálaton megmozgudlt a baba. Akkor mondta a doki: ne haragudjon Hölgyem, tévedtem. Ez nem ciszta, hanem egy gyermek. Majdnem leestünk a székről. A barátnőm kifutott a rendelőből, és 1 km-en át csak szaladt. Alig értem utol, de vszínű, hgoy én is így reagáltam volna.

A vérzése rendesen, havonta megvolt, tünete semmi nem volt, még a pocakja sem nőtt feltűnően.

Szóval létezik ilyen, de őszintén, több ilyen ismerősöm nincs. Nem is hallottam ilyen törtétenet, nem is éltem át azóta sem. Azóta 3 éves a kicsi, és makk egészséges. Remélem, hogy nem volt ilyesztő a történetünk.

2012. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A barátnőd jó nagyon kamuzott!:)

A baba, ugyanis 8 hetesen is már mozog, azt egy dolog,hogy mi csak jóval később érezzük!

Nincs az a doki, aki egy 5 hónapos magzatot uh-on nem lát!

2012. dec. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én szoptatás melletti fog.gátlót lecseréltem normál gyógyszerre.Első hónapban nem jött meg.Mondom a dokinak azt mondta előfordul.Mivel előtte egy évig nem menstruáltam a szoptatós gyógyszer miatt.Szedtem még egy hónapig,akkor sem jött meg,csináltam egy tesztet pozitív.Mentem az orvoshoz kicsi sz@r uh-n mondja 8 hetes.Egy hét múlva kórházban ultrahangon másik doki mondta hogy 15-16 hetes.A kislányom 9 hónapos volt.A kistesó meg pocakban.Nagyon féltem hogy baja lesz mivel 2 hónapig szedtem a gyógyszert legalább miközben terhes voltam.Ja és az első mensim kimaradása után csináltattam terhestesztet laborban ami negatív volt.Nem tudom mi történt.Két lány után lett egy gyönyörű kisfiam semmi baja :)
2012. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!