Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzet, hogy két hónapja...

Az a helyzet, hogy két hónapja kiszakadt a gumi de elég későn vettük észre. Azóta már kétszer is menstruáltam rendesen de a derekam elég gyakran fáj. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A derékfájásnak semmi köze a terhességhez. Ha biztos eredményt akarsz,akkor teszt (700 forintért dmben lehet kapni) vagy orvos... nem itt kell kérdezősködni...
2012. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
romániai vagyok és egy kisvárosban élek a gyógyszertárban az unokatestérem dolgozik és nem akarok oda menni.
2012. júl. 20. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeee-.-
2012. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teszt nélkül senki nem tud semmit. Ha te nem mered megvenni, kérj meg valakit, egy barátodat, barátnődet, hogy vegye meg neked a tesztet. (ami valószínűleg negatív lesz, hacsak a jelenlegi ciklusodban nem estél teherbe) Netről is tudsz tesztet rendelni.
2012. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne tesztre pazarolnod a pénzt:) Ha már 2x is rendesen menstruáltál és se hányinger se émelygés se semmi tüneted se utal arra,hogy terhes lennél csupán csak gyakran fáj a derekad. Nekem is fáj épp most is és nem vagyok kismama-még:)
2012. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
neha van hanyingerem de lehet, azert mert epézek
2012. júl. 27. 12:59
 7/7 A kérdező kommentje:
napkozben ha uborkat vagy paprikat eszem
2012. júl. 27. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!