Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem elvileg nem lehet...

Hello Kitty 22 kérdése:

Nekem elvileg nem lehet gyerekem egy vetélés miatt. Orvosi vizsgálatokra járok folyamatosan ez miatt. Most 4 év után teherbe estem váratlanul.22 éves vagyok elég fiatal. Megtartsam vagy kockáztassak hogy utána nem lehet és elvetessem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha 18. évesen megakartad tartani akkor 22. évesen miért nem?
2012. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A dontes csak es kizarolag a tied.

Teny, hogy fiatal vagy meg de mar nem vagy gyerek...(?)

En semmikepp nem kockaztatnek de ez en vagyok.

Azt gondold vegig szeretnel e babat? Ha igen kb mikor? Mert ha 2-3 eveb belul akk nagy butasag lenne elvetetni. Mo.djuk akkor is ha 10 ev mulva szeretnel csak. Ilyen feltetelekkel.

Ha eltudod kepzelni az eleted gyerek nelkul akkor tedd azt...

Egy baba mindig csoda... Foleg ugy hogy elcileh nem is lehetne...!

2012. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Én 17 évesen szültem. Ne légy gyilkos.
2012. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Tehát, egyszer várandós voltál, és elvetéltél. Azóta 4 éve folyamatosan orvosokhoz rohangálsz, hogy nehogy meddő legyél, és most, hogy besikerült a baba, elgondolkozol, hogy elvetesd? Most komolyan??? Csak én nem látom ebben a logikát??
2012. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitokat. Amúgy is erre vártam már régen csak most picit megijedtem. De megtartom. :) csak az esetleges anyagi gondoktól tartuk a párommal de remélem minden rendben lessz. Ha tudtok egyebeket mondani a gyerekekkel kapcsolatban meg a terhességgel akkor az jól jönne mert ez az első pici. Köszönöm szépen.
2012. dec. 17. 23:20
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Szia 26 éves vagyok. Én is a te cipődben járok! 18 évesen terhes lettem, mikor egy váratlan baleset kapcsán leestem a lépcsőn, és elvetéltem, sajnos olyan rosszul estem bele egy kis asztalba hogy hónapokig iszonyatosan fájt a jobb oldalam, majdnem műtöttek, és jött a szörnyű hír: sose lehet gyermekem. Teltek az évek, nehezen feldolgoztam tényt, aztán 21 évesen késett a menszeszem, vettünk 3 tesztet is, és mind pozitiv volt. Annyira váratlanul jött, hogy sajnos mi anyagi okok miatt nem tarthattuk meg, de sokat beszéltünk róla, és ugy döntttünk hogy ha akkor sikerült, akkor most is fog, elvetettük, de annál nagyobb erővel, szeretettel dolgoztunk, és gyűjtögettünk leendő új gyerekünkre. Közbe ez a dolog olyan erőssé tette a kapcsolatunkat, hogy meg is esküdtünk, nagyon jó volt. Amikor eljött az ideje, külön lakás, megtakarítás, rámentünk a gyerek témára, tudatosan, mind a ketten ugy voltunk együtt éjszakákat, hogy igenis, jönni fog. Akármilyen hihetetlen itt vagyok, 26 évesen, az 1 éves kisfiammal, aki egsészséges, és nagyon szeretjük, mert akartuk. Pármmal is 100% ig szeretjük egymást.

Tudom ez az én történetem, de magadba válaszolj ezekre:


1. Biztos akarjátok ezt a gyereket?

2. Belefér a karrieretekbe a pici?

3. Van hol nevelni, és nem szülöknél?

4. Nem korai ez még nektek? (Nem tudom párod mennyi idős)

5. Megvan az anyagi háttér? Egy babánál bármilyen hirtelen plusz kiadás lehet


A következő sorokban a saját véleményem írom, ne vedd magadra, és ne olvasd el ha nem akarod. Ha a helyedbe lennék:


Nem tudom hogy hány hetesek vagytok, de 22 évesen te még fiatal vagy, nagy felelősséggel jár. Tanulsz?, dolgozol?, otthon laksz? nem tudom. De én elvetetném, tudom hogy rossz, de ha a párod melletted van, átvészelitek, és annál nagyobb erővel gyűjtögettek,és készültök rá és újra próbálkoznék 2-3 év múlva,gondolj bele, ha a pároddal most sikerült, akkor akkor is sikerülni fog!!! (Én ezt már tudom) És akkor tényleg úgy bujtok ágyba hogy igen szívem, most gyerek csinálás lesz! És sikerülni fog Meglátod milyen jó lesz!


Sok sikert kívánok! Egy boldog kis anyuka

2012. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja az előző vagyok, kérdezhetsz nyugodtan, válaszolok bármilyen kérdésedre. :)
2012. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Élesben persze, hogy ijesztőbb, ezen mindenki átesik. Lehet, hogy mégis lehet majd másik, de az egy másik lesz, ő meg most a te felelősséged. A jövőt senki nem tudja - lám, az orvosok sem -, dönts úgy, ahogy szerinted MOST helyes.
2012. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem ertem hogy mondhat valaki ilyet egy nonek aszonyom onnek soha tobbe nem lehet gyereke Ez komoly fereerett mondta lehetett.

Egy esetben nem lehet gyereked tobbe HA kivettek a mehed ill nincs petefeszked!!!

Minden mas esetben egy fiatal nonek barmikor lehet gyereke az orvosok tevednek eleg gyakran.

Tessek vedekezni mert elvileg akinek mehe es petefeszke van es 50 aluli az teherbe eshet.

2012. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!