Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sikerült teherbe esni,...

Akinek sikerült teherbe esni, annak voltak már nem várt előtt is tünetei, vagy csak utána?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik gyermekemnél sem volt előtte semmi!

Majd csak 6-7 hetes terhesen.

2012. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak sokkal-sokkal utána. úgy a 8.héten.
2012. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az tűnt fel,hogy a beágyazódás környékén mintha kést forgattak volna a hasamba,úgy szúrkált a méhem 2 napig.

Persze a menses elmaradása után vált nyílvánvalóvá,hogy akkor lehetett a beágyazódás.

Ezenkívül a tünetek megegyeztek a menses előtti szokásos tünetekkel.

2012. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én bevásárlóközpontban dolgoztam, és néha a sokféle szagtól hányingerem lett, ami előtte sosem fordult elő. De egy nap csak egyszer egyszer, úgyhogy nem is gondoltam babára. Utána meg pozitív lett a teszt!
2012. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nemvárt előtt 1 héttel hőhullámok, megjön érzés, puffadás... szóval voltak
2012. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rosszul esett az egyik kedvenc kajám. rántott camambert ettem, de egy picit érettem volt a sajt, én meg majdnem hánytam tőle :( akkor még nem volt nyilvánvaló a terhesség, pár nap múlva lett pozi a tesztem. visszagondolva emiatt lehetett, mert édesanyám, aki igazi finnyagép mondta, hogy márpedig ennek a sajtnak semmi baja :)

plusz nemvárt napján mellfeszülés, érzékenység, ami soha nem volt menstruációkor.

30 hetes kismama :)

2012. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*érettebb volt a sajt...
2012. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A második babámmal nem éreztem semmit, csak a 6. hét után.

Az első gyerekemmel viszont az tűnt fel - persze csak utólag jutott ez az eszembe, akkor még nem foglalkoztam vele - hogy a szeméremajkaim megduzzadtak egy picit, ami a vérbőségtől lehetett. Terhességre azonban akkor még nem is gyanakodtam.

2012. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!