Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik abbahagyták a fogamzásgát...

Akik abbahagyták a fogamzásgátlót és utána nem jött meg hónapokig a mensijük sikerült e mégis aközben, vagy utána teherbe esnie?

Figyelt kérdés
ha igen, beavatkozás kellett e bármilyen teákkal, bogyókkal vagy csak orvosi segítséggel?
2012. jún. 30. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tri-regolt szedtem pár hónapig, 16 kilót híztam. Abbahagytam és utána elég viccesek lettek a "ciklusaim". Volt, hogy 6 hónapig nem jött meg. Clostyt írt az orvosom. Elég sokáig szedtem, hogy legyen pé-m. 2,5 év próbálkozás után jött össze a baba (a gyógyszer abbahagyása után 5 évvel).
2012. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató, sajnos! Én is Triregolt szedtem, kicsivel több mint 2 évig. Tavaly szüneteltettem 2 hónapig, akkor megjött rendesen, ezért nem értem hogy most miért szórakozik...
2012. júl. 1. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Novynettet szedtem 3évig.

Nekem az abbahagyása után 9(!) hónapig nem jött meg.

Elmentem dokihoz és 3 havonta felírt nekem Norcolutot, attól megjött mindig, de csak attól(3havonta).

Utána egyszer amikor mentem volna felíratni megint, akkor megjött magától. Tehát helyre rázta a rendszert ez a bogyó, de nem teljesen, mert 35napos ciklusokra állt be.

Én már ennek is örültem, aztán tavaly már a babaprojekten gondolkodtunk, volt 3-4hónapunk próbálkozós, nem jött össze a baba, megint megkerestem a dokit.

Kiderült, hogy túl hosszúak a ciklusaim, nincs rendes peteérésem(persze kivizsgált mindent: hormonok, cukor, ultrahang).

És végül szednem kellett a Clostylbegit nevű peteérést segítő gyógyszert.

A harmadik ilyen hónapban összejött a babánk!!

Szerintem keress fel egy orvost, mielőtt hiába próbálkoznátok! Én is áldom az eszem, hogy nem vártam egy évet! :)

32hkm

2012. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólást! Kedden úgyis megyek, aktuális már a rákszűrés, akkor rákérdezek hogy mi a teendő, bár semmi bogyót nem szeretnék szedni, főleg nem hormontartalmú szereket. Szedem a Premens tablettát, nem lehet, hogy az is bekavar a dologba? Bár azt szabálytalan ciklus rendezésére szedem, szóval hatnia kéne...
2012. júl. 1. 09:48
 5/5 adriennjeni ***** válasza:
Én Mercilon-t szedtem. fogytam tőle. aztán elmentem dokihoz hogy nem jön meg. 3 hónapig ti-regolt szedetett velem, hogy mi értelme volt nem tudom, mert utána sem jött meg. 1 év után kezdett megjönni magától. most várom, hogy beálljanak a ciklusaim, és próbálkozunk. :( Csupán idő kérdése. nekem nem irtak még fel semmit, mert még vár rám a hormon vizsgálat. sok sikert neked!
2012. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!