Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezekkel a tünetekkel lehetek...

Ezekkel a tünetekkel lehetek állapotos?

Figyelt kérdés

4 napot késett a menstruációm, viszont meg is jött, de csak 1 napra. Ez pont 1hete történt. Azóta állandóan aludnék, fáradékony vagyok, hányinger kerülget közben meg folyton ennem kell valamit és rosszul vagyok bizonyos szagoktól amivel egyébként semmi bajom sincs. A hasam azóta is fájdogál, néha beszúr, hol erősebben hol enyhébben. A napokban enyhe nátha kapott el, de nem mertem gyógyszert szedni rá csak gyógyteával és gyümölccsel, sok-sok vitaminnal védekeztem ellene.

Nem teszteltem még, mivel fogamzásgátlót szedtem, mindig ugyanakkor vettem be és egy sem maradt ki.

Lehet butaság, de egészen idáig nem fordult meg a fejemben, hogy lehetséges, hogy állapotos vagyok! Holnap veszek tesztet..


A kérdésem az lenne, hogy más is kiválthatja ezeket a rosszulléteket(esetleg a betegség, fogamzásgátló) vagy ez egyértelműen terhességre utal?


2012. dec. 18. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte az összes terhességre utaló jelet felsoroltad.

Ezek alapján igen lehetsz állapotos.

Bár lehet, hogy tényleg vmi más okozza a tüneteket. Ezt mi nem tudhatjuk!! Holnap, ha tesztelsz minden bizonnyal kiderül!!!! Mondjuk az elég furcsa, hogy gyógyszer mellett 1 napig volt csak meg. Mióta szeded??

Ird majd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!!!

Örülnél a babának am???

2012. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2éve szedek gyógyszert.

Nem terveztük, de elgondolkodtunk mi lenne ha és nagyon örülnénk!:) Végül is minden adott, hogy legyen baba:)

2012. dec. 18. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom!!!

És drukkolok!!! Holap reggeli első vizeletből tesztelj és mindenképp irj!!! Ennél szebb karácsonyi ajándék nincsen :)

Első!

2012. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En majdnem 6 evig szedtem fog.gatlot, sokszor volt , hogy elfelejtettem bevenni 2-3 szemet is.. Olyan is volt, hogy kesett, bar akkor altalaban beteg voltam vagy vizsga miatt ideges es attol volt szerintem, ill. Azok a tünetek is amiket felsoroltal, parszor csinaltam tesztet negativ lett mindig. Ezeket en a gyogyszer mellekhatasanak vettem... Bar az nagyon furcsa , hogy csak egy napig volt meg neked , azert drukkolok..:)
2012. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hahooo.... Mizujs? Csinaltal tesztet?
2012. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen...sajnos negatív:( pár nappal később csinálok még egyet, biztos ami biztos alapon!
2012. dec. 20. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom... :(
2012. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!