Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődnek ezek a tünetek...

Mikor kezdődnek ezek a tünetek? Sűrűn kell pisilnem, nehezemre esik hason aludni, és kemény a hasam!

Figyelt kérdés

Ma fogok tesztet venni, de gondoltam addig is körbenézek ki mit mond!

Szóval hormonos vagyok, igy igazából a menzesz elmaradása nem egy lényeges dolog de amugy nov 9én múlt el. Semmi más tünetem nincs.

Gyógyszert nem szedtem/szedek megszakitással "védekezünk" ha elkezdek görcsölgetni. Tudom hogy felelőtlenség, de spirált akartam felrakatni, csak egyszerűen nem jutok el orvoshoz:(

Szerintetek? Létezik hogy 1 hónaposan milyen tünetek legyenek?

Van már egy 2 éves fiam...


2012. dec. 19. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az óvszerhez nem kell orvos, az nem lenne egy felelőtlen gondolat...

nekem a legelső tünetem a gyakori vizelés volt,hason simán kényelmes lett volna még a 20.héten is (kis hasam volt) de a 10.héttől nem mertem hasra fordulni...

2012. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a mondatot nem értem:

"megszakítással védekezünk ha elkezdek görcsölgetni" ??!!

2012. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!