Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik héttől kezdődnek a...

Hanyadik héttől kezdődnek a terhességi tünetek? Mik?

Figyelt kérdés
Menstruáció elmaradása után hány nappal jelentkeznek a tünetek?
2011. márc. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 1-1,5héttel szúrkált a hasam,utána a 8ik héttől a 12ikig reggeli hányingerrel küzdöttem! Második terhességemnél nemvárt előtt pár nappal görcsöltem(mindjárt megjön érzés),ez pár napig tartott, 4-6ik hétig a fejem fájt! Harmadik terhességemnél még csak a 6ik hétben vagyok,de nemvárt előtt óta görcsölgetek,de egyre enyhébben,más tünetem nincs!
2011. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem teherbeesés után kb. 2 héttel volt először rosszullétem, olyan volt, mint a filmeken. Kiment alólam a lábam, összefolyt a világ a szemem előtt, elsápadtam, azt sem tudtam, hol vagyok. Az egész délutánt átaludtam.

Ekkoriban kezdődött a folyamatos "mindjárt megjön" érzés is (úgy fájt a hasam, mint menstruáció előtti napon szokott, de napokon keresztül), a mellem pedig úgy feszült, hogy azt hittem, megbolondulok.


Ezután egy héttel jöttek a reggeli rosszullétek (hányinger, émelygés, "megrontottam a gyomrom" érzés), hasmenéssel kísérve. Őrülten kívántam a kefírt, szinte ezen éltem a terhesség első egy hónapjában. (Nem is hánytam soha.)


5-6 hetes koromtól volt a "megkívánós korszak", képes voltam éjjel is elmenni a boltba a megkívánt ételért. Kétszer annyit ettem, mint előtte... :) A leglehetetlenebb kajákat kívántam meg, volt, hogy hamburgert, melegszendvicset!

2011. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem teherbeesés után már 3 nap múlva szurkált a hasam.

Most is ezt érzem, lehet hogy babánk lesz, majd megírom, ha megint jók a megérzéseim.

2011. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Úgy értettem az első babánál jól megéreztem, és most lehet jön a második.
2011. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem bejönnek az érzéseid,remélem nekem is.
2011. márc. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!