Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm?

Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban elég sokat csináltuk , soha nem ment bele de , nem használtunk óvszert , letöröltem ha elmentem mindig, és aztán folytattuk. Kb pont most jár a peteérésnél és panaszkodott hogy fájt a hasa , ugy mint mikor meg jön neki. Tegnap előtt is szexeltünk , és este a fürdésnél vért vett észre , de azóta nem fáj a hasa.Én mikor kivettem , tejförszerű váladék volt rajta , de elég nagy mennyiségben , mi lehet az ? Terhes lehet?

2012. dec. 19. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
50-50% az esélye. Ez akkor fog kiderülni, ha nem jön meg időben a menstruációja, ha már 1 hetet késik neki, akkor vegyetek egy tesztet.
2012. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mara Acoma ***** válasza:
Terhességi tesztről még nem hallottatok? Egyébként simán lehet terhes, ha nem védekeztek... Mikor kellene megjönnie? Vagy már kellett volna?
2012. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy terhes-e. Viszont az biztos, hogy egyáltalán nem biztonságos ahogy csináljátok. Ez nem védekezés. És nem csak havi 1x lehet peteérése.

Hány évesek vagytok?

2012. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet terhes a barátnőd,hisz nem védekeztetek! Nem használtatok óvszert!Van rá esély. De aggódni akkor kell,ha nem jön meg neki,késik 1 hetet,akkor érdemes tesztet csinálni!
2012. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Majd 30adikán kéne neki megjönni. Én 18 ő 19
2012. dec. 19. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

1."soha nem ment bele de , nem használtunk óvszert"

Az előváladékot nem érzed ha távozik, síkosításra szolgál és tartalmaz élő spermiumokat.

2. "letöröltem ha elmentem mindig"

Édes kevés. Megmosni kell, vízzel és szappannal, ha csak letörlöd akkor még maradhat rajta élő sejt.


Elég nagy esélye van a teherbeesésnek.

Vegyetek tesztet, és 30-án csináltasd meg vele, ébredés után az első vizeletből.

2012. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!