Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj vagy baba? Megfazas...

Baj vagy baba? Megfazas lehetseges vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjonni a menzeszemnek,de erdekes dolog van,mert hiaba begorcsol neha a hasam este,megse jon meg,habar tegnap este mar volt egy pici,de azota semmi,se gorcs se mas.....azt tudni kell,h parommal megszakitassal vedekezunk...tudom tudom ez nem vedekezes,de gumitol sajnos,elmulik az erekcioja,es tablettat se szeretnek szedni,mert azert mar benne vagyok a korba,es ha teherbe akarnek esni,tudom,h elotte joval abba kell hagynom a szedeset,amit a noi orvosom is emlitett nekem,igy maradt ez,de a lenyeg,h szerintetek,velemenyetek szerint mi lehet ez?? valaszaitokat elore is koszonom szepen!
2012. dec. 18. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy az esélye a babának. Csinálj egy tesztet!
2012. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még várj egy hetet ha nem jönne meg mert akkor azért elég biztosat mutat a teszt.Nekem is ez volt h görcsölt görcsölt de nem jött meg.Ugyhogy azért esélyes a babu.:)
2012. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat :) oszinten mondom....orulnek neki es ahogy a parom elnezem o sem banna,meg ha most nem is,de igy tudom,h most mar johet a babaprojekt :)
2012. dec. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!