Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom elvette a szüzessége...

A barátom elvette a szüzességem. Így nem lehetek terhes igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok. Szombaton volt 10 hónapja, hogy együtt vagyunk a barátommal. Nálam aludt és neki adtam a szüzességem. Minden szépen, lassan, nyugodtan történt. Vigyázott rám, óvatos volt. Óvszerrel védekeztünk, amit utánna ellenőriztünk. Nem volt lyukas. De mégis felmerült bennem a kérdés, hogy mivan ha...? Ez természetes?


2009. aug. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedekeztetek,ellenoriztetek a gumit,ami rendben volt,tuti nem vagy terhes. Igy tovabb,legalabb felelossegteljesek vagytok.
2009. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg" így nem lehetsz terhes, de azért az esély mindig ott "lebeg". Mi is mindig óvszerrel védekeztünk a Ti korotokban, hála égnek sosem volt baj belőle, de hallottunk már olyat, hogy óvszer mellett valahogy mégis becsúszott a baba.


Ha így használjátok továbbra is, körültekintéssel, óvatosan, akkor azért nem kell aggódni, de az a "mi van ha mégis" ez mindig fel fog merülni, ez természetes. :)


Figyelj a jelekre (mellfeszülés, mensi elmaradása, késése, csinálj tesztet, ha bizonytalan vagy), egyékbént pedig gratulálok, először is a 10 hónaphoz (és hogy eddig vártatok), másrészt meg a felelős védekezéshez. :) Sok boldogságot kívánok Nektek.

2009. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes! Még izgulsz ettöl a dologtol , majd bele jössz! Mivel védekeztetek óvszerrel és ki sem lyukadt, így lehetetlen!
2009. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2009. aug. 23. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

természetes hogy igy érzel, de ne aggodj, nincs semmi baj.. ha esetleg ebben a honapban késne kicsit az attol van hogy válltoznak a hormonjaid, nagyon ügyesek vagytok, hogy mindenre vigyáztatok, ne parázz, csak élvezzétek egymást..

32 lány

2009. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen kérdéseket szeretem olvasni!!!

felelősség teljes tinédzserek vagytok!!!

tényleg szép, hogy 10 hónapig vártatok ezzel és hogy komolyan figyeltetek a védekezésre!

mint már írták késhet ebben a hónapban a hormonok miatt, vagy azért, mert most ezen fogsz agyalni, hogy vajon...

ez természetes, ne izgulj, gondolom már jártál nőgyógyásznál, lehet érdemes lenne mostmár elgondolkodni a gyógyszeren, ha a leírtak alapján komoly kapcsolatod van!

sok szerencsét

2009. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem lesz semmi baj. Egyébként mintha magamat olvasnám.

Csak én gyógyszer miatt paráztam hogy de mi van ha nem hatott stb. Persze nem lett semmi baj. Én is 16 voltam.

Ne parázz élvezd az életet.

2009. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fura, en anno sosem ereztem semmit, ha gumit hasznaltunk, de van aki a gumit nem kedveli. Ettol fura erzest erez odabent.
2009. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!